Як включити голос в КС. Як включати смешнае голосу в кс.

Мікрофон в мережевій грі - досить корисний пристрій. З його допомогою ви зможете поставляти певну інформацію своїм союзникам, отримуючи при цьому тактичну перевагу. Однак, бувають моменти, особливо при грі в мережевий шутер Counter-strike, коли мікрофон працює не так, як потрібно (відлуння, шипіння, обриви і т.д.). Тому для комфортного використання голосового спілкування необхідна попередня настройка.
Інструкція
1
Перше, що ви повинні зробити - це правильно підключити мікрофон. Насамперед вставте його провід. Підключіть його поруч з роз'ємом для динаміків, найчастіше він знаходиться саме там, або знайдіть необхідне гніздо в задній частині системного блоку. Щоб почати розмову, натисніть на клавішу K (в англійській розкладці), ця клавіша йде за замовчуванням. Але вона знаходиться досить далеко від часто використовуваних у цій грі кнопках. У цьому випадку налаштуйте іншу, яка буде зручна для вас. Говорите по мікрофону ясно і чітко, але не кричіть. Це перевищить певний звуковий поріг і створить тільки шум. Занадто тихий розмова теж не підійде, тому визначте золоту середину самі.
2
Далі позбудьтеся шипіння мікрофона. Можете спробувати, як варіант, відводити його подалі від особи, проте даний метод не завжди допомагає. Найкраще скачати звуковий драйвер Realtek HD. Після його установки ваш голос буде досить «чистим» і ясним. Якщо ви не хочете встановлювати даний драйвер, спробуйте знизити рівень звуку. Для цього запустіть Counter-Strike, перейдіть в «Налаштування», потім в «Голос» і, знайшовши фразу «Гучність передачі», переведіть повзунок вліво. Перевірте мікрофон на звучання в CS. Для цього створіть свій сервер, де проводиться гра з ботами, і введіть в консоль команду voice_loopback 1. Для того щоб знову перестати чути власний голос, напишіть ту ж команду, але з встановленим значенням 0 (нуль).
3
У тому випадку, якщо ви хочете провести додаткові налаштування і зробити звук ще чистіше, вивчіть наступні налаштування: voice_maxgain 1 - змінює максимальний обсяг посилення ігрового движка, поширюваний на голос, ніж згладжує його. Приймає значення від 1 до 5.voice_avggain 1 - зрівнює голосову хвилю, тобто відбувається придушення шума.voice_scale число - встановлює рівень гучності голосу говорящіх.voice_fadeouttime 0,100 - дана команда впливає на час згасання вашого голоса.voice_enable 1 - даний параметр вмикає і вимикає голосову функцію.