Як включити домашню мережу.

Під час налаштування домашньої мережі рекомендують задавати певні параметри доступу до загальних ресурсів. Ця технологія дозволяє швидко обмінюватися даними між пристроями.
Вам знадобиться
  • ОС Windows Seven.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютери і ноутбуки, що входять до складу вашої домашньої локальної мережі. Почекайте деякий час, поки завершиться визначення нового з'єднання. Після цього з'явиться вікно з пропозицією вибрати тип виявленої мережі. Клацніть по пункту "Домашня мережа ».
2
Тепер натисніть кнопку Win і введіть в поле пошуку слово «Домашня». Клікніть по іконці з написом «Домашня група». Після запуску діалогового вікна натисніть кнопку «Створити». Поставте галочки навпроти потрібних типів даних. Натисніть кнопку «Далі».
3
Система автоматично згенерує і видасть вам пароль для домашньої групи. Збережіть його в окремий документ. Натисніть кнопку «Готово». Переконайтеся в тому, що ви вказали вірні параметри мережі та натисніть кнопку «Зберегти зміни».
4
Розпочніть додаванню до вашої домашньої групі інших пристроїв. Перейдіть до іншого комп'ютера або ноутбука. Клацніть по пункту "Домашня мережа », як це описано в першому кроці.
5
Відкрийте меню «Домашня група» для підключення до неї. Натисніть кнопку «Приєднатися». Виділіть прапорцями типи даних, які будуть доступні іншим користувачам.
6
Натисніть кнопку «Далі». Заповніть поле «Пароль», ввівши в нього комбінацію, запропоновану системою при налаштуванні першого комп'ютера. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
7
Виконайте аналогічним чином підключення до домашньої групи інших комп'ютерів. Для кожного конкретного пристрою задавайте унікальні параметри доступу до ресурсів. Даний підхід дозволить запобігти витоку важливої інформації.
8
Якщо вам необхідно відкрити загальний доступ до певної папки, клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Загальний доступ». У новому меню вкажіть параметр «Домашня група (читання і запис)». Застосуйте зміни, щоб всі користувачі домашньої мережі могли отримувати доступ до виділеної інформації.
Проблеми з визначенням мережі як «Невизначена мережа», що виникають у користувачів ОС Windows версії 7, призводять до неможливості надання загального доступу до потрібних файлів і папок. Вирішення цієї проблеми здійснюється стандартними засобами самої операційної системи.
Інструкція
1
Відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і викличте контекстне меню елемента «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і переконайтеся в тому, що в рядку «Робоча група» розділу «Ім'я комп'ютера» всіх комп'ютерів мережі коштує однакове ім'я. При необхідності скористайтеся посиланням «Змінити параметри» і введіть потрібне ім'я.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» на основному комп'ютері і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережа та інтернет» і розгорніть вузол «Центр управління мережами і загальним доступом». Викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Мережа» діалогового вікна і виділіть компонент «Протокол інтернету версії 4 (TCP/IPv4) в розділі« Відзначені компоненти використовуються цим підключенням ». Натисніть кнопку «Властивості» і застосуєте прапорець в рядку «Використовувати наступний IP-адреса» в наступному діалоговому вікні. Надрукуйте 192.168.137.1 в рядку «IP-адреса» і введіть 255.255.255.0 в поле «Маска підмережі».
4
Повторіть всі вищеописані операції на другому комп'ютері, але надрукуйте 192.168.137.2 в рядку «IP-адреса». Знайдіть значення основного шлюзу цього комп'ютера і скопіюйте його у відповідне поле основоного комп'ютера мережі. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK на основному комп'ютері, і залиште без змін рядки «Маска підмережі» і «Основний шлюз» на другому комп'ютері. Надрукуйте 192.168.137.1 в рядку «DNS-сервер і застосуєте прапорець в полі« Використовувати наступні адреси DNS-серверів ». Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK і перезавантажте обидва комп'ютера. Дана дія приведе до зміни неопізнаної громадської мережі на домашню.