Як включити колонки на моніторі.

Деякі монітори, як рідкокристалічні, так і трубкові, обладнані вбудованими колонками. Аналогічно окремим колонкам, вбудовані можуть бути підключені до звукової карти комп'ютера стереофонічним кабелем.
Інструкція
1
Врахуйте, що той кабель, по якому на монітор надходять сигнали зображення від відеокарти (VGA або DVI), не містить провідників для подачі аудіосигналів. Для цього використовується окремий тонкий шнур. Він може бути вбудованим в монітор, але частіше є знімним.
2
Перед здійсненням будь-яких з'єднань обесточьте як комп'ютер, так і монітор. Якщо звуковий кабель є вбудованим, просто приєднаєте його до зеленого гнізду звукової карти. Якщо ж він окремий, знайдіть його в комплекті поставки монітора. При наявності у останнього одного гнізда стандарту Jack, аналогічного встановленим на звуковий карті, шнур повинен бути обладнаний двома однаковими вилками. Одну з них (все одно, яку) підключіть до звукової карти як описано вище, а другу - до гнізда монітора Audio In. Якщо ж на моніторі є два гнізда типу RCA, з'єднайте червоний штекер шнура з гніздом того ж кольору на моніторі , ту ж операцію виконайте і з білим штекером, а зелений підключіть до звукової карті.
3
При придбанні монітора, що був у використанні, шнура в комплекті поставки може не бути. Тоді його слід зібрати. Якщо він повинен мати з обох сторін штекери типу Jack, просто з'єднайте між собою кабелем потрібної довжини однойменні контакти двох таких штекерів. Якщо ж з одного боку повинен знаходитися один штекер типу Jack, а з іншого - два типу RCA, загальні проводи всіх штекерів з'єднайте разом, середній контакт штекера Jack підключіть до сигнального контакту білого штекера RCA, а дальній - до сигнального контакту червоного штекера RCA.
4
Включивши монітор і комп'ютер, переконайтеся, що тепер колонки звучать. Якщо це не так, відрегулюйте гучність програмним мікшером комп'ютера (його назва залежить від ОС), а також регулятором або кнопками Volume на моніторі . При необхідності виведіть монітор з режиму Mute. При наявності на його передній панелі окремого гнізда типу Jack в нього можна включати навушники, при цьому вбудовані колонки будуть відключатися.