Як внести інвестиції.

Інвестиції - вкладення грошей в різні проекти з метою отримання прибутку. Деякі інвестори вважають за краще вкладати гроші в реальні бізнес-проекти, термін окупності яких досить великий, але вигода гарантована. Але внести інвестиції можна і в високоприбуткові проекти - хайпи (HYIP - від англ. High Yeild Investment Program), віртуальні інвестиційні фонди в інтернеті.
Інструкція
1
Термін життя хайпа не перевищує 1 рік, частіше вони діють кілька місяців, а особливо високоприбуткові - пару-трійку тижнів і навіть днів. Високий дохід по ним обумовлений високим відсотком, який нараховується на інвестується вклад. Якщо ви вирішили внести інвестиції в хайп, завжди дотримуйтеся важливе правило: ніколи не вкладайте всю суму інвестицій в одну програму. Диверсифицируйте їх в декілька проектів.
2
У разі вкладення грошей в інтернет-проекти ви працюєте в нестабільній і ненадійною сфері, тому розраховуйте на власну інтуїцію й удачу - поради знавців, який надійний хайп вибрати, вам тут не допоможуть. Навіть самі визнані авторитети можуть помилятися.
3
Будьте готові до того, що вся відповідальність за прийняті рішення ляже на вас. У вашому програші, так само, як і у виграші, тільки ваша заслуга. Коли ви схильні важко переживати невдачі, не вкладайте гроші.
4
Чим раніше створена конкретна програма, тим більше вірогідність того, що скоро вона закриється. В тому випадку, коли ви не встигли до початку, вірогідність великого заробітку знижується. Дізнайтеся дату створення програми. Та, що вказана на головній сторінці не завжди може бути реальною. Подивіться дані whois, сервісів інформації про реєстрацію доменів.
5
На програмах, що забезпечують інвесторам високий дохід, можна отримати 10-200% в день, але термін їх «життя» короткий - від 2 днів до 2 тижнів. В такий проект внести інвестиції можна тоді, коли ви готові ризикнути і любите полоскотати собі нерви. На середньострокових проектах, термін життя яких складає від 2 тижнів до 2 місяців, ви можете заробити 3-8% в день. Довгострокові хайпи дозволяють отримувати від 0.5 до 1.5% в день, але в цьому випадку сума вкладу повинна бути досить великою, щоб отримати відчутний прибуток, а це - ризик.
Корисна порада
Вклавши гроші, намагайтеся не реінвестувати нараховані відсотки, хоча така можливість надається інвестиційною програмою будь-якому користувачеві, і зробити це можна не виходячи з неї. Не використовуйте цю опцію, поки не повернете вкладений інвестиційний внесок.