Як відтворити відео з фотоапарата.

Багато сучасні цифрові фотокамери володію функцією захоплення відеозображення. Природно, переглядати отримані відеозапису за допомогою дисплея цього пристрою вкрай незручно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - карт-рідер;
  • - телевізор;
  • - кабель RCA.
Інструкція
1
Розрізняють декілька основних способів перегляду відеофайлів, отриманих за допомогою цифрової фотокамери. Найпростіший з них - скопіювати потрібну інформацію на жорсткий диск комп'ютера. Підключіть фотоапарат до ПК за допомогою відповідного USB-кабелю.
2
Увімкніть фотокамеру і дочекайтеся визначення нового пристрою. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до вмісту карти пам'яті фотоапарата . Скопіюйте потрібні відеофайли на жорсткий диск комп'ютера.
3
Запустіть відео за допомогою спеціальної програми. Якщо пріоритетна утиліта не впоралася з поставленим завданням, поновіть кодеки для плеєра. Це дозволить розширити діапазон типів файлів, які підтримуються використовуваною програмою.
4
Також ви можете скопіювати потрібну інформацію без підключення фотоапарата до комп'ютера. Для цього використовуйте карт-рідер. Вийміть флешку з фотоапарата і підключіть її до зазначеного пристрою. Виконайте дії, описані в другому і третьому кроках.
5
В умовах відсутності стаціонарного комп'ютера можна використовувати телевізор для перегляду відео з фотокамери. Багато цифрові фотоапарати забезпечуються спеціальним кабелем, що має два коннектора RCA.
6
Підключіть пристрій до телевізора, використовуючи зазначений перехідник. У налаштуваннях ТВ виберіть потрібне джерело сигналу. В даному випадку це буде пункт RCA IN. Увімкніть фотокамеру. Відкрийте список файлів, розташованих на флешці.
7
Переконайтеся в тому, що зображення коректно передається на дисплей телевізора. Запустіть перегляд відеофайлу. У тому випадку, якщо на вашому телевізорі відсутні потрібні канали, використовуйте DVD-програвач в якості адаптера. Підключіть плеєр до телевізора, в свою чергу, з'єднайте з пристроєм читання дисків.
8
Налаштуйте параметри роботи DVD-плеєра і телевізора. Запустіть відеофайл, використовуючи меню фотокамери.