Як в Фотошопі зробити прозорий фон для картинки. Як у фотошопі зробити фотографію прозорим фоном.

В оформленні інтернет-сторінок нерідко використовуються картинки з прозорим фоном. За допомогою інструментів редактора Photoshop можна перетворити вихідний фон зображення в прозорий, виділивши його і прибравши під маску.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте в графічний редактор картинку, для якої необхідний прозорий фон, будь-яким звичним для вас способом. Можете розгорнути контекстне меню клацанням по іконі файлу і вибрати Photoshop зі списку програм. Якщо вікно графічного редактора вже відкрито, натисніть клавіші Ctrl + O або скористайтеся опцією Open меню File. Клікніть два рази по шару з зображенням і натисніть на кнопку ОК діалогового вікна. Тепер у вас є можливість редагувати картинку.
2
Відокремте малюнок від старого фону. Вибір способу, яким ви це зробите, залежить від характеру зображення: однотонний предмет нескладно виділити інструментом Magic Wand або опцією Color Range, об'єкт з чітким контуром без дрібних деталей прекрасно обводиться інструментом Polygonal Lasso. Для багатобарвних зображень з більш складними обрисами можна намалювати маску вручну або прибрати фон фільтром Extract.
3
Для виділення фону або об'єкта інструментом Magic Wand введіть величину параметра Tolerance в панель налаштувань під головним меню. Для коректної обробки одноколірного фрагмента цілком достатньо величини в десять одиниць. Збільшивши значення цього параметра, ви отримаєте можливість виділити більшу кількість кольорів.
4
Схожим чином працює опція Color Range меню Select. Відкрийте її налаштування і клікніть по кольору, на основі якого збираєтеся створювати виділення. Якщо об'єкт або фон не виявилися виділені повністю, пересуньте вправо регулятор величини Fuzziness.
5
Якщо предмет, який повинен знаходитися на прозорому фоні, має складні обриси, продублюйте шар з картинкою клавішами Ctrl + J і відкрийте фільтр Extract опцією з меню Filter. Обведіть контури предмета інструментом Edge Highlighter. Внутрішню область картинки залийте інструментом Fill. Застосувавши кнопкою ОК результат дії фільтра на зображення, завантажте виділення з обробленого шару, клікнувши на його іконці при затиснутою клавіші Ctrl.
6
На основі створеного тим чи іншим способом виділення створіть маску, натиснувши для цього на кнопку Add layer mask, що знаходиться в нижній області палітри шарів. Працюючи з виділенням, зробленим за допомогою фільтра Extract, поверніться на шар з вихідною версією картинки .
7
Якщо створена маска приховала предмет, а не фон, застосуйте до неї опцію Invert групи Adjustments меню Image. Некоректно створену маску можна доопрацювати інструментом Brush. Зафарбуйте чорним ділянки картинки , які повинні бути приховані. Фрагменти, які повинні залишитися видимими, але виявилися прозорими, прокрасьте по масці білим кольором.
8
Застосувавши опцію Save As меню File, збережіть картинку з прозорим фоном в файл png.