Як позбутися депресії самостійно.

Депресія, за даними вчених, стала однією з найсерйозніших проблем жителів великих міст. Кожен десятий, за статистикою, офіційно звертався за допомогою до психолога. Але не варто бігти до лікаря, ледь у вас зіпсувався настрій. Зазвичай причина поганого настрою незабаром забувається, і печаль змінюють позитивні емоції. Набагато серйозніше йдуть справи, якщо з пригніченого стану ви не можете вийти тривалий час. Для початку можна спробувати зробити це без допомоги фахівців.
Інструкція
1
Зізнайтеся рідним, що вам потрібні їх допомога та підтримка для того, щоб вийти з депресії .
2
Слухайте музику. Підберіть композиції в такому порядку, щоб спочатку звучала сумна мелодія, а наступні - несли б вже більш позитивний заряд, остання ж композиція була б самій ритмічної і запальною. Ви обов'язково помітите, що настрій покращується.
3
Постарайтеся не перебувати довго на самоті. Підіть у гості. Якщо немає бажання спілкуватися з людьми, сходіть в ботанічний сад або в розплідник, де ви зможете вибрати собі підопічного.
4
Подаруйте собі радість двіженія.Запішітесь в спортклуб на шейпінг. Або візьміть абонемент в басейн - вода благотворно впливає на нервову систему, а м'язи отримають достатнє навантаження.
5
Складіть список справ хоча б на тиждень так, щоб майже не залишалося вільного часу на нудьгу, але з умовою, що ви не станете себе перегружать.Напрімер, список може включати себе крім роботи, навчання, ще й заняття спортом, прогулянки з дітьми, похід з друзями, відвідування театру і т.д.
6
Порадуйте себе можливістю пройтися по магазинах і купити нову річ. сходити в перукарню і змінити імідж. Додайте в свій образ яскравих фарб.
7
Їжа - одне із задоволень, яким багато людей зловживають, опинившись в стані депресії . Ласуйте фруктами: ананасами, яблуками, мандаринами, бананами. Горіхами та шоколадом. Темний шоколад сприяє виробленню серотоніну. Готуйте різноманітні легкі, але неймовірно смачні страви з риби і овочів, щоб не нашкодити фігурі. А то потім почнете комплексувати через те, що погладшали. І не варто захоплюватися алкогольними напоями.
8
Знайдіть собі якесь захоплююче заняття. Наприклад, почніть збирати колекцію магнітів на холодильник, або збирати пазли, в'язати ... Це відволіче вас від сумних думок і принесе радість від того, що ви створюєте щось своїми руками.
9
Змініть навколишнє вас обстановку: переставте меблі, поміняйте штори.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FpaxbX8_-L0