Як відпочити на природі з дітьми.

Задушливі міські квартири просто необхідно залишати для відпочинку на свіжому повітрі. А якщо у вас є діти, то їм також потрібна частіше бувати поза домом. Але якщо ви збираєтеся відпочити з дітьми на природі, потрібно звернути увагу на деякі моменти і продумати, чим ви займетеся.
Вам знадобиться
  • - вода,
  • - панамки,
  • - засіб від засмаги,
  • - засіб від комах,
  • - аптечка,
  • - запасний одяг для дітей,
  • - набір для гри в банмінтон,
  • - скакалка,
  • - пазли,
  • - іграшки.
Інструкція
1
Розплануйте відпочинок заздалегідь. В першу чергу подумайте, що необхідно взяти з собою. Якщо дитина зовсім маленька, не забудьте покласти в сумку харчування. Також обов'язково візьміть для нього головний убір і засоби від засмаги, щоб уникнути сонячного удару і опіків. Візьміть для дитини запасний одяг, адже він може забруднитися. Не забувайте, що на природі бувають комарі і мошки. Купуйте спеціальні засоби для відлякування комах. Вам також знадобиться чиста вода, аптечка на випадок травм.
2
Організуйте ваше дозвілля. Відпочинок на природі - це найчастіше шашлики і розмови. Але його можна зробити більш різноманітним і цікавим. Для маленької дитини в якості дозвілля візьміть лопатку, улюблені іграшки. Для більш дорослого захопіть пазли, набір для гри в бадмінтон, скакалку. Найкорисніший відпочинок - активний. Намагайтеся захопити дитину грою, приймайте участь і самі.
3
Навчіть дитину тим іграм, в які ви грали в дитинстві. Наприклад, «Козаки-розбійники», «Струмочок», «Салки». Такі ігри передаються з покоління в покоління, доставляють багато позитивних емоцій. Зберіть гербарій з дитиною, розкажіть йому, які рослини і дерева ростуть у лісі. Пізніше будинку наклейте зібрані листочки в альбом або зошит і підпишіть.
4
Увечері влаштуйте посиденьки біля багаття. Діти дуже люблять багаття, однак перш ніж його розпалювати, поясніть дитині, як необхідно поводитися поруч з вогнем. Смажте сосиски з хлібом, розповідайте страшні історії або просто діліться своїми враженнями від прожитого дня. Якщо ви залишаєтеся на природі з ночівлею, підготуйте спальне місце для дитини і покладіть його раніше - не варто змінювати режим дня.
5
Обов'язково приберіть сліди своєї присутності на природі. Проведіть роз'яснювальну бесіду з дитиною про те, що не можна залишати сміття в лісі. Завжди пам'ятайте, що ви є головним прикладом для своїх дітей, тому виховуйте їх не на словах, а своїми вчинками. Якщо дитина бачить, що його батьки знають, як правильно і весело відпочивати на природі, то і він буде цьому ж вчити своїх дітей.