Як змінити ім'я в акаунті. Як поміняти користувача комп'ютера.

Давно минув той час, коли комп'ютер використовувався, як засіб для обробки даних, різноманітних розрахунків і рішення спеціалізованих завдань. Зараз для більшості людей комп'ютер - це насамперед засіб спілкування та розваг. Дані відображаються не у вигляді «сухих» цифр і символів, тепер це велика кількість графіки, відео і звуків. Кожен поважаючий себе користувач прагне наділити комп'ютер своєю індивідуальністю. Тому обліковий запис користувача є свого роду обличчям свого господаря. І найперше, з чим стикається людина включивший комп'ютер, - екран вітання з його особистим значком і ім'ям.
Інструкція
1
Далеко не кожному користувачу подобається, що комп'ютер вітає його як безликого «адміністратора» або «гостя». Саме тому почнемо з того, що присвоїмо облікової записи конкретне й справжнісіньке ім'я. І зробимо ми це на прикладі операційної системи Windows 7.Для початку відкрийте меню пуск. Для цього потрібно клікнути мишкою по круглому значку в лівому нижньому куті екрану.
2
В меню пуск знайдіть і відкрийте «панель управління». Якщо меню пуск налаштоване за замовчуванням, то вкладка «панель управління» перебуватиме у вас в правій частині вікна.
3
Переконайтеся, що панель управління відображається у вас у вигляді категорій. Для цього, в правому верхньому куті, в випадаючому списку виберіть «категорія».
4
Тепер послідовно натискайте: «Облікові записи користувача і сімейна безпека» - «облікові записи користувачів».
5
У вікні «внесення змін до облікових записи користувача», виберіть - «зміна імені своєї облікової записи ». В з'явилася вкладці вам буде запропоновано ввести нове ім'я. Для підтвердження нового імені, після його введення, клікніть «перейменувати». Таким чином, ви можете задати ім'я і для інших облікових записів.