Як перезапустити Internet Explorer.

Учасники Internet Explorer часто стикаються з необхідністю перезапуску браузера. Система може попросити перезапустити браузер як у випадку встановлення розширень і доповнень для браузера, так і при зависанні програми. У першому випадку ми можемо закрити/відкрити браузер, а от в іншому все на так просто. Щоб перезапустити завислий Internet Explorer нам знадобиться відкрити диспетчер завдань Windows - програма, що дозволяє управляти всіма запущеними на комп'ютері процесами.
Вам знадобиться
  • - браузер Internet Explorer;
  • - диспетчер задач Windows.
Інструкція
1
Відкрити диспетчер задач Windows можна клікнувши правою кнопкою миші на вільному місці панелі завдань, розташованої в нижній частині екрана. У контекстному меню виберіть «Диспетчер завдань».
2
Якщо комп'ютер не реагує на дії миші, спробуйте натиснути поєднання клавіш Ctrl + Alt + Delete.
3
«Диспетчер завдань» з'явиться на екрані, і ви побачите кілька вкладок. Знайдіть вкладку «Програми», як правило програма відкривається саме на ній. У вікні будуть відображені всі запущені в даний момент програми та її статус.
4
Знайдіть у списку програм Internet Explorer. Якщо програма дійсно перестала відповідати на дії користувача, вона буде мати відповідний статус.
5
Виділіть Internet Explorer клацанням лівої кнопки миші, та натисніть «Зняти задачу» в нижній частині вікна. Підтвердіть дію натисканням кнопки ОК.
6
Якщо крім Internet Explorer у списку є програми зі статусом «не відповідає», завершіть їх.
7
Трапляється, що і ця дія не приносить бажаного результату. У такому випадку перейдіть на вкладку «Процеси» в «Диспетчері завдань».
8
У вікні відобразяться всі запущені на комп'ютері процеси, а також додаткову інформацію про них. Знайдіть у списку файл з ім'ям iexplore.exe.
9
Виділіть процес клацанням лівої кнопки миші. Натисніть "Завершити процес" в нижній частині вікна і підтвердіть свою дію, клікнувши «Так».
10
Закрийте вікно «Диспетчера завдань» і запустіть браузер, двічі клікнувши по його іконці на робочому столі.