Як на телефоні читати файли Word.

Сучасні мобільні телефони далеко пішли від перших моделей і в абсолютній своїй більшості володіють дисплеями середнього або великого розміру, що дозволяють читати текстові документи, такі як створені в редакторі word. Існує ряд способів, за допомогою яких ви можете читати подібні документи на телефоні .
Інструкція
1
Якщо ваш телефон не є ні смартфоном, ні комунікатором, ви можете використовувати такі програми, як Word Viewer. Скачайте цей додаток на комп'ютер, після чого відправте його на телефон разом з файлами word, призначеними для читання. Після цього вам залишиться тільки запустити java-додаток і відкрити з його допомогою потрібний вам документ. Найбільш простим способом для відправки буде синхронізація вашого телефону з комп'ютером за допомогою дата-кабелю, Bluetooth або інфрачервоного порту. В іншому випадку ви можете використовувати такі wap-обмінники, як amobile.ru.
2
Смартфони і комунікатори нерідко обладнані передвстановленим пакетом Microsoft Office або схожою програмою, що дозволяє читати і редагувати документи на стільниковому. В іншому випадку ви можете завантажити і встановити таку програму, наприклад, Office Suite. Скачайте інсталяційний файл, після чого скопіюйте його в пам'ять вашого мобільного і встановіть. Майте на увазі, що цей варіант підходить тільки для комунікаторів і смартфонів.
3
Ви також можете скачувати java-книги або створювати їх самостійно з файлів формату doc і txt. Java-книга - це додаток, запустивши яке на мобільному телефоні , ви побачите текст документа, з якого воно було створено. Однією з найбільш популярних програм для читання файлів doc і txt є BookReader. З його допомогою ви зможете не тільки перевести документ в додаток для мобільного, а й встановити потрібні вам шрифти, колір тексту і фону, а також встановити настройку підсвічування додатки. Майте на увазі, що при використанні білого тла батарея розряджається дуже швидко, а очі втомлюються, тому оптимальним буде середньої величини шрифт на сірому тлі.