Як можна повернути або обміняти телефон.

Купівля стільникового телефону - відповідальний крок, при здійсненні якого вирішальне значення має тестування апарату перед оформленням факту угоди. Проте дрібні недоліки або несправності можуть залишитися непоміченими при побіжному огляді та розкритися лише пізніше.
Інструкція
1
В першу чергу вам слід пам'ятати, що всі комплектуючі телефону , що знаходяться в коробці, а також сама коробка, гарантія, оформлена при покупці, і касовий чек повинні бути у вас на руках, інакше може не вийти ні обміняти телефон на інший апарат, ані повернути гроші, за нього витрачені. Зберігайте їх протягом усього гарантійного строку.
2
Одним з найпопулярніших є варіант, в якому ваш телефон справний, але з яких-небудь причин незручний у використанні або не відповідає заявленим продавцем характеристикам. В цьому випадку у вас є місяць з моменту покупки, щоб принести мобільний в магазин, в якому ви його купували. Майте на увазі, що апарат повинен бути повністю справний, не мати видимих і внутрішніх пошкоджень. Крім телефону , принесіть всі комплектуючі, які були при ньому, а також гарантію, чек і ваш загальногромадянський паспорт. Напишіть заяву на повернення коштів чи на обмін на іншу модель, вказавши причину. Найбільш поширеною практикою є повернення грошових коштів, після чого ви зможете купити нову модель.
3
У разі виявлення дрібних заводських дефектів або шлюбу, що проявилися протягом місяця з моменту покупки, ви також можете повернути телефон. Природно, браком не вважаються ушкодження телефону , отримані внаслідок необережної експлуатації - наслідки падіння на тверді поверхні і удару, а також наслідки контакту апарату з водою. Ви можете зіткнутися з небажанням продавця прийняти телефон назад, так як він є технічно складним товаром, проте в даному випадку це не так. Телефон вважається технічно складним товаром тільки в разі повної справності, тобто в даному випадку вам зобов'язані повернути повну суму або обміняти на аналогічний товар.
4
У випадку, якщо ваші претензії виникли при повному дотриманні правил експлуатації, але більш ніж через місяць з моменту покупки, ви можете повернути телефон тільки коли він вже побував у гарантійному сервісному центрі, але несправності продовжують виникати. Незайвим буде пам'ятати, що необережне поводження з телефоном, а також самостійні операції з прошивкою можуть автоматично позбавити вас гарантії, тому при виникненні будь-якого роду неполадок вашим першим дією має стати відвідування авторизованого сервісного центру.