Як на мотоцикл "Урал" поставити один карбюратор. Як почистити бак мотоцикл іж.

Щоб циліндри працювали синхронно, власникам важких мотоциклів постійно доводиться регулювати карбюратори. Але виходом з цієї ситуації може стати установка одного потужного карбюратора замість двох. Виконати цю операцію можна в домашньому автосервісі, тобто гаражі.
Вам знадобиться
  • - металева четирехмілліметровая пластина;
  • - гайки;
  • - металеві смужки;
  • - гумовий шланг;
  • - пружина;
  • - карбюратор;
  • - набір інструменту.
Інструкція
1
З металевої пластини зробіть точну копію нижньої частини карбюратора. Потім виріжте різьбу, пригвинтите на неї гайки, а після приваріть ці гайки до пластини. По торцях пластини зробіть елліпсовідниє отвір, в які вставте металеві смужки (товщина кожної - один міліметр), і приваріть їх.
2
Після закінчення зварювальних робіт обов'язково вирівняйте площину, куди буде прикручувати карбюратор. Потім приміряйте карбюратор. Після цього в металевій коробці пропиляєте паз (він призначений для важеля прискорювального насоса).
3
Патрубки залиште рідні. Для головок потрібно вирізати шайби з дірками, в які вставте зігнутий трубкою прямокутник, і всі елементи ретельно приваріть.
4
Щоб забезпечити плавний перехід від більшого діаметра (штатної труби) до меншого (діаметр головки), використовуйте гумовий шланг, закріпіть його за допомогою хомутів. Короб з'єднайте з коробкою передач, зафіксувавши його за допомогою трьох гвинтів Мб. Капелюшки цих гвинтиків слід надійно закріпити, запобігши вивертання металевої пластини.
5
Виконайте модернізацію карбюратора: а саме, замініть деталь, до якої приєднаний був трос підсосу (встановіть на її місце деталь ширше). Потім удоскональте болт, за допомогою якого кріпиться сектор, просвердливши в його осі отвір. На цю ж шпильку надіньте пружину, а також втулку і шайбу.
6
Корпус повітряного фільтра спаяти, використовуючи для цього звичайний припой. Трохи укоротите шпильки карбюратора, а після прикрутите каструлю ніпелями від спиць мотоцикла «Урал». На корпус припаяйте чотири Г-подібні пластини (на них і буде пристебнутий фільтр).
7
Щоб вся вдосконалена конструкція влізла у відведений їй місце, акуратно підпиляєте низ труби рами. Після цього виконайте монтаж карбюратора.
Зверніть увагу
Переконайтеся в якості зварювання деталей, встановлюваних на мотоцикл «Урал».
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться за професійною допомогою в автосервіс.