Як на ЗАЗ поставити двигун від ВАЗ. Як поставити двигун ваз на заз.

Більшість автовласників ЗАЗ не задовольняються технічними можливостями свого «залізного коня», а навпаки, шукають шляхи їх удосконалення. Тому деякі з них, наприклад, тюнингуют мотор, а інші замість «рідного» ставлять двигун від ВАЗ .
Вам знадобиться
  • - двигун від ВАЗ;
  • - зчеплення;
  • - масло;
  • - герметик;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Демонтуйте «рідний» двигун і залиште його до «кращих» часів. Цей мотор вже відслужив своє, тому покладається йому законний відпочинок.
2
Подгоните «плиту» під розміри встановлюваного двигуна. Крім того, під час установки потрібно вирішити ще одну проблему: стандартна товщина «плити» - 23,5 мм, але вал первинки виходити буде за зачеплення на три-чотири мм, тому таку «плиту» доведеться фрезерувати (зменшите її товщину до 20 мм ).
3
Крім LUK-івського зчеплення, зверніть увагу на зчеплення SACHS: воно має всі ознаки якісного продукту. До того ж, використовуючи такий елемент, не доведеться довбати картер, а також сточувати зайві міліметри, щоб встановити корзину в картер.
4
Акуратно демонтуйте блок педалей, а також зніміть вакуумний підсилювач гальм. Замість них встановлено буде блок педалей від ВАЗ , а також вакуумника і головні циліндри.
5
Оскільки двигун від ВАЗ несумісний з коробкою ЗАЗ , іншого виходу, як різати картер під стартер, немає. Звичайно, такі перетворення послаблять картер, однак при грамотному кріпленні мотора і посиленні його кріплення проблем з картером не виникне.
6
З побоювання, що болти, що фіксують двигун до плити, розгвинтити, зробіть контрящім болти. Для цього просвердлите дірки в місцях, де сидять шапки болтів, зі зміщенням осі в сторону закручування. Наріжте різьбу і вкрутіть контрящім болти.
7
В отвір, призначений для установки датчика тиску, встановіть перехідник: він потрібний для лампочки тиску, а також самого контролера. Встановіть двигун і всі прилеглі елементи.
Зверніть увагу
Не намагайтеся самостійно встановлювати двигун від ВАЗ на ЗАЗ або тюнінгувати його, тому що без знання тонкощів виконання цієї роботи можна багато «наламати дров».
Корисна порада
Установка на ЗАЗ двигуна від ВАЗ вимагає додаткового переоформлення в Державній автоінспекції, бо в іншому випадку можуть виникнути серйозні проблеми.