Як позбутися від плям і прищів.

Ви мрієте позбутися, нарешті, від прищів і неприємних слідів від них? Адже в більшості випадків лікування від акне не гарантує ідеально гладку й рівну шкіру - на ній все одно залишаються неприємні сліди, шрами і почервоніння. Свій догляд за шкірою необхідно досить ретельно продумати, щоб надати максимально комплексний вплив і вилікуватися від цієї недуги.
Інструкція
1
Отже, починаємо з позбавлення від прищів . Причин для акне буває безліч - це і гормональні проблеми, і погане харчування. Вам явно слід відвідати ендокринолога, який перевірить вашу кров на співвідношення чоловічих і жіночих гормонів, і в разі виникнення будь-яких відхилень призначить коригуючий лікування. А ось щоденне меню - це повна ваша відповідальність. раціоні повинні бути присутніми як вуглеводи, так і білки, а також різноманітність вітамінів - особливо важливими є вітаміни групи В і вітамін С. Вони забезпечують пружність, свіжість шкіри і прекрасний колір обличчя. Їжте цитрусові, брокколі, горіхи, відмовтеся від солодкого і газованої води - результат буде помічений дуже скоро!
2
Пийте воду. Вода не тільки виганяє з вашого тіла токсини, які є причиною прищів (адже шкіра - один з головних органів виділення!), А й забезпечує своєчасну і швидку регенерацію - мікро-ранки і запалення будуть гоїтися набагато швидше.
3
Не чіпайте обличчя руками, не тисніть прищі і не роздряпували утворилися скоринки - так як переносячи з рук велику кількість мікробів, ви тільки погіршить ситуацію, а незагойні ранки ведуть згодом до утворення рубців.
4
отшелушивающиеся вашу шкіру - купите м'який скарб і користуйтеся ним кожен день. Краще, якщо в ньому будуть міститися натуральні екстракти (наприклад, троянди або ромашки). Відлущить сприяє активному оновленню і регенерації шкіри, а також позбавляє її від глибоких забруднень, які і є причиною прищів в більшості випадків.
5
Робіть маски - наприклад, прекрасно зарекомендували себе маски з глини (чорної, білої або зеленої) не тільки відмінно зменшують запалення, але і сприяють загоєнню слідів від акне і оновленню шкіри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NB63zfS28GM