Як написати бізнес-план магазина.

Бізнес-план - це докладний опис передбачуваного бізнесу, за допомогою якого можна вибрати найбільш реалістичний, доступний і ефективний спосіб досягнення запланованого результату. Цей документ одночасно є і елементом планування, і своєрідним «еталоном», за яким можна буде порівнювати те, що досягнуто з тим, що було задумано. Наприклад, бізнесмен вирішив відкрити магазин.
Інструкція
1
Подумайте, в якій формі буде існувати ваш магазин, чи буде це маленький кіоск, звичайний магазин або цілий супермаркет. Виходячи з цього, а також з місцеположення магазина, прорахуйте орендну плату.
2
Якщо це не супермаркет, вирішите, яка буде спеціалізація магазина, який асортимент товарів буде там представлений: продукти харчування, господарсько-побутові товари, одяг, взуття, електротовари тощо
3
У тому випадку, якщо ви плануєте торгувати одягом або взуттям, вам необхідно вирішити: на яку цільову аудиторію орієнтуватися. Тобто, якому асортименту віддати перевагу - товарам для дітей, для підлітків, для молоді, людей зрілого віку або для людей похилого? Або ж діяти за принципом: «всього потроху»?
4
Якщо ж планується відкрити бутик, що торгує елітної дорогим одягом, ювелірними прикрасами або білизною, необхідно особливо пропрацювати наступні питання. Чи знайде така продукція стійкий попит, особливо в період економічної кризи? Чи вдасться зняти приміщення під цей бутік в найбільш престижному районі? Чи є там інші бутики зі схожим асортиментом і цінами, і скільки їх?
5
Ретельно прорахуйте витрати, необхідні для того, щоб магазин міг почати працювати. Крім уже згадуваної орендної плати, внесіть вартість необхідного обладнання, охорони, витрат на оплату необхідних ліцензій, закупівлю первинних партій продукції та оплату персоналу (продавців, вантажників і т.д.). Само собою, персоналу доведеться приділити особливу увагу, адже щоб магазин користувався популярністю у покупців, продавці повинні бути ввічливими та кваліфікованими. Для цього треба заздалегідь навести довідки, яка середньоринкова вартість оплати праці гарного продавця у вашому регіоні.
6
На закінчення необхідно прорахувати, за який час (хоча б приблизно) магазин повинен окупити всі вкладені в нього витрати і почати приносити прибуток. А також, зрозуміло, якої норми прибутку бажано досягти.
7
Зрозуміло, неможливо заздалегідь передбачити всі дрібниці і передбачити всі «підводні камені». Але хоча б такий орієнтовний бізнес-план допоможе уникнути багатьох помилок.
Існує два види бізнес-планів: для інвестора і для самих засновників бізнесу. Перший має на меті залучити інвестиції в проект, другий - швидше, усвідомити, як будувати бізнес. Розглянемо, як складаються бізнес-плани обох видів для магазину.
Інструкція
1
Почнемо з складання бізнес-плану "для себе". Він не повинен бути великим і дуже докладним, але в ньому необхідно висвітлити всі важливі моменти створення та розкрутки вашого магазину. Можна побудувати приблизно такий список питань для складання бізнес-плану магазину: 1. Форма існування магазину (звичайний магазин або інтернет-магазин? Супермаркет або бутик?). 2. Цільова аудиторія і ассортімент.3. Місце розташування (недорогому супермаркету місце в спальному районі, бутіку - в центрі) .4. Торгова площа (розмір, витрати на оренду) .5. Обладнання (що знадобиться, постачальники, ціни) .6. Персонал (скільки чоловік наймати і скільки їм платити) .7. Витрати на реєстрацію магазину, необхідні ліцензії (наприклад, на торгівлю алкоголем) .8. Реклама.
2
Такий бізнес-план, насамперед, допоможе вам краще зрозуміти, яким ви хочете бачити і яким здатні зробити свій магазин, і скільки на це знадобиться коштів. З кожного питання необхідно проводити невелике дослідження в інтернеті і ходити по магазинах-конкурентах. Якщо ви доглянули містечко під бутик нижньої білизни в центрі, варто перевірити, чи немає схожих бутиків поруч, а якщо є - яке там білизну і які ціни. Щоб підібрати грамотний персонал і не затрачати зайвих коштів на зарплати, варто поцікавитися, скільки "коштує" хороший продавець на ринку праці і, відповідно, пропонувати таку ж зарплату або трохи вище, якщо ви можете собі це дозволити.
3
Бізнес-план для інвесторів являє собою дещо інший документ. У ньому ви повинні дати первинну інформацію про ваш магазин і показати, що ваш магазин - це перспективний, що розвивається проект, в який можна і потрібно сміливо вкладати кошти. Це зовсім не означає, що бізнес-план повинен бути схожим на дисертацію, скоріше навпаки, він повинен бути досить коротким і зрозумілим. Але список основних моментів, які в ньому потрібно торкнутися, буде особливим.
4
Бізнес - це люди. Інвестор, розмірковуючи про перспективи вашого магазину, буде, насамперед, дивитися на вас і членів вашої команди - чи зможете ви дійсно зробити такий проект прибутковим? Тому ваш бізнес-план повинен починатися з коротких біографій вас і тих, хто створює магазин з вами. Біографії повинні висвітлювати ваші досягнення, демонструвати вашу цілеспрямованість і амбітність і бути лаконічними.
5
Який у вас магазин і що в ньому буде особливого? Інвестору важливо знати, який у вас буде асортимент, яка цільова аудиторія, як ви вибирали торгову площу. Тут потрібна оцінка ринку, певне маркетингове дослідження. Якщо ви не можете оцінити ринок з точки зору перспектив, замовників, ринкової частки та іншого, значить, ви не до кінця розбираєтеся в ситуації на ринку.
6
Найважливіший пункт плану - фінансовий прогноз. Коли ви окупити? Який прибуток розраховуєте приносити? Який у вас буде оборот через два роки? Відповіді на ці питання повинні бути максимально чіткими і не містити розпливчастих формулювань. Це ті питання, на дослідження яких варто витратити будь-яку кількість часу, але дати точний (і чесний!) Відповідь. Уявіть помісячний прогноз для першого року, а потім поквартальну розбивку на 3-5 років. Інвесторів цікавить, коли окупляться їх інвестиції, і їм необхідно це показати.
7
Коротко уявіть операційні витрати на відкриття магазину - приблизно те, що було перераховано в деяких пунктах бізнес-плану "для себе": скільки грошей знадобиться на реєстрацію магазину, ліцензії, обладнання, персонал, рекламу.
8
Важливим є і те, як ви зможете піднести свій бізнес-план. Зробіть гарну презентацію, постарайтеся зацікавити інвестора, нехай йому буде приємно дивитися на ваш бізнес-план. Дуже багато залежить і від враження, яке справляєте ви. Інвестор повинен бути впевнений, що перед ним справжній підприємець - енергійний, активний і творчо мислячий, який зможе відкрити прибутковий магазин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F_DB-ExRU9Q