Як мити новонародженого хлопчика. техніка миття немовляти хлопчика.

Водні процедури хлопчиків відрізняються лише процесом миття статевих органів. Всі інші дії абсолютно однакові з купанням дівчинки. Перед прийняттям ванни вивчіть думки різних лікарів з приводу миття хлопчиків - погляди фахівців на цей процес абсолютно різні, а часом прямо протилежні.
Інструкція
1
Починайте купати немовляти, тільки коли заросте пупкова ранка. Перші водні процедури краще організувати в дитячій ванні. Ретельно помийте її перед використанням. Бажано чистити ванну не хімічними засобами, а звичайною содою. Через пару тижнів купань можна буде влаштовувати заплив і в дорослому ванні - тут малюк зможе вільно ворушити ручками і ніжками. А це - хороша зарядка.
2
Почніть з так званого «адаптаційного купання» - опускайте немовляти в ванночку в пелюшці. Так він більш спокійно відреагує на зміну середовища навколо себе. До занурення виміряйте воду у ванні - вона повинна бути рівно +37 градусів.
3
Якщо у дитини є роздратування на попці, можна додати у воду відвар череди. Решта трави педіатри радять застосовувати з обережністю - у немовляти можлива поява алергії.
4
Під час купання міцно тримайте дитину. На передпліччі своєї руки покладіть потилицю малюка, а пензлем візьміться за його плече. Посміхайтеся і розмовляйте з немовлям. Можна заспівати йому пісеньку. Вільною рукою помийте дитини. Застосовувати пінки для купання і мило досить пару разів на тиждень, щоб не змити природний захисний шар шкіри.
5
Одні медики впевнені - під час миття хлопчиків, в тому числі і новонароджених, потрібно трохи відсовувати крайню плоть і мити головку статевого органу. Щоб не допустити інфекції. Інші фахівці вважають - в дитячому віці відсувати крайню плоть шкідливо. По-перше, можна пошкодити - повністю відкриватися вона буде лише до 3 років. По-друге, є ймовірність занести інфекцію. Якщо все-таки вирішите «там» помити - не перестарайтеся. Не старайтесь сильно оголити маленький орган і не користуйтеся милом. Ще краще - додайте у ванну відвар ромашки.
6
Спочатку не варто купати малюка довше 10 хвилин. Протягом цього часу підливайте в ванночку теплу воду, щоб дитина не замерз.