Як можна надати допомогу дитячому саду.

Муніципальні дитячі сади найчастіше мають недостатнє матеріальне забезпечення для того, щоб надавати дітям найкраще. І батьки, віддаючи своїх малюків на поруки вихователям, всіма силами шукають способи допомогти дошкільному закладу.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб допомогти - здати гроші до фонду дитячого саду. Так ви дозволите завідувачу садом самостійно розпорядитися коштами і закупити те, що дійсно необхідно. Ви маєте право контролювати цільове використання ваших коштів.
2
Придбайте книги. Обов'язково уточніть вікову групу, для якої потрібно література. Попросіть завідувача або вихователя визначитися зі списком рекомендованих авторів. Після цього зверніться до книгарні, де вам підберуть кількість книг згідно тій сумі, яку ви готові витратити.
3
Купуйте іграшки. Як би багато їх не було в саду , їх завжди виявляється недостатньо. Виберіть групу з дітьми певного віку, проконсультуйтеся з вихователями про пристрасті малюків і вирушайте в магазин. Іграшки необов'язково повинні бути м'якими ведмедиками і ляльками з розкішним волоссям. Ви можете купити і розвиваючі ігри, головоломки та конструктори.
4
Закупіть меблі. Можливо, у вашому дитячому саду давно зносилися столи та стільчики, на яких діти обідають або займаються з учителями. Обговоріть це питання з завідуючим дошкільного закладу. Ви можете взяти покупку на себе повністю або розділити її з іншими батьками.
5
Займіться здоров'ям малюків. Спортивні снаряди в дитячих садках не завжди знаходяться у відмінному стані. Часом деякі з них просто не використовуються з міркувань безпеки. Візьміться за ремонт тих, що ще можна оживити, або поповніть майно саду новими снарядами. Турніки, мотузкові сходи, гойдалки, гірки або цілі спортивні комплекси - все це сподобається малюкам.
Зверніть увагу
Надаючи дитячого садка матеріальну допомогу, не забудьте її офіційно оформити. Для цього напишіть заяву на ім'я завідувача садом, вкажіть у ньому, що бажаєте надати допомогу, обов'язково відзначте конкретний вид цієї допомоги.
Корисна порада
Маючи власний бізнес, батьки завжди можуть безкоштовно надати допомогу в різних сферах. Наприклад, якщо у вас своя будівельна контора, підпишіть договір з дитячим садом про косметичний ремонт або споруді альтанки. Саду доведеться лише заплатити за матеріали, робота ж з ними і буде вашою допомогою.