Як намалювати машину дитині. Як намалювати диски машинні.

Дітям цікаво спостерігати, як батьки виготовляють забавні вироби або створюють яскраві малюнки. Так вони вчаться поводитися з інструментами і самі починають творити. Малюнки, які ви робите для дітей, повинні відрізнятися чіткими лініями і мінімумом деталей. Дитина буде намагатися повторювати вашу роботу, тому максимально спростите картинку.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Дітям цікаві малюнки, які зображають іграшки, тварин, людей, природу. Намалюйте портрет ляльки для дочки або яскраву машинку для сина. Приготуйте папір, олівці і фарби, покличте дитину. Поставте іграшку перед собою на стіл.
2
Почніть малювати з ескізу форми кузова. Якщо це легкова машина, легкими штрихами накресліть прямокутник. Виділіть цю фігуру, щоб дитина зрозуміла, що всі предмети складаються з простих форм. Підкреслюйте контури капота і багажника, щоб вони по можливості точно повторювали лінії машини-моделі.
3
Покажіть, що цей предмет має чотири круглих колеса, намалюйте їх. Виділіть диски, поясніть, що колесо складається з багатьох деталей, як і практично всі предмети. Намалюйте вікна, фари і кермо, який видно.
4
Періть зайві лінії гумкою і пояснюйте дитині , що можна малювати сміливо, адже завжди легко все виправити і зробити краще. Покажіть, що вірні лінії можна виділити більш жирно, щоб вийшов яскравий чіткий малюнок.
5
Запитайте юного учня, що ще потрібно намалювати, щоб картинка вийшла більш достовірною. Зобразіть решітку радіатора, виділіть двері і ручки. Обведіть малюнок з усіма деталями чорним маркером.
6
Тепер можна розфарбувати картинку в яскраві кольори. Подумайте разом з дитиною, який колір використовувати для тієї чи іншої деталі. Обережно зафарбуйте всі елементи по одному, щоб малюнок був акуратним. Поясніть, що необхідно почекати, щоб картинка висохла, якщо розфарбовування проводиться фарбами, а не олівцями.
7
Кабіну і кузов вантажівки малюйте окремо, щоб дитина зрозуміла, що ця машина складається з двох частин. Покажіть, які види автомобілів бувають. Намалюйте різні. Зобразіть пожежну машину і розфарбуйте її в потрібний колір, зробіть малюнки інших моделей.
8
Для полегшення вашої роботи знайдіть фотографії, щоб малювати, дивлячись на них. Якщо дитина сама захоче зайнятися творчістю, допоможіть йому, спочатку можна вести його рукою. Машина - досить легка модель для малювання, тому сміливо приступайте до творчості.