Як заповнити резюме на роботу. Як заповнити анкету на роботу.

Від того, наскільки грамотно ви зможете заповнити резюме на роботу, буде залежати бажання роботодавця запросити вас на співбесіду. Адже саме з резюме починається відбір потенційних співробітників, оскільки в ньому відбиваються основні факти їх трудової діяльності.
Інструкція
1
Напишіть своє прізвище, ім'я та по батькові повністю. Вкажіть рік народження і число повних років. Як правило, роботодавцю необхідно знати ваш вік, однак, у нього немає жодного бажання його вираховувати.
2
Напишіть адресу, за якою ви проживаєте, вкажіть контактний телефон, за яким з вами, в разі необхідності, можна буде зв'язатися.
3
Вкажіть ваше сімейне становище, а також склад вашої родини.
4
Якщо у вас є діти, вкажіть їх вік. Проте якщо у жінки є маленькі діти, про віці краще промовчати. Звичайно, робити з цього таємницю теж не слід, але буде краще, якщо роботодавець дізнається про це вже під час вашої особистої бесіди.
5
Впишіть дані про вашу освіту, вкажіть, коли і які навчальні заклади ви закінчили. Роботодавця цікавить тільки вищу і середню освіту, тому вказувати рік закінчення школи та її номер буде зайвим.
6
Докладно опишіть ваші попередні місця роботи. Для того щоб заповнити резюме на роботу за всіма правилами, необхідно спочатку вказувати останнє місце роботи, потім передостаннє і так далі. При цьому спочатку вказується назва підприємства, де ви працювали (працюєте в даний час), потім займана вами посаду і виконувані обов'язки. Не забудьте вказати проміжок часу, протягом якого ви були працівником того чи іншого підприємства. Не пишіть нічого зайвого. Про рівень зарплати і причину звільнення потенційний роботодавець вас зможе запитати при особистій бесіді.
7
Опишіть ваші позитивні якості і трудові навички. Вони повинні перегукуватися з посадою, на яку ви претендуєте, а так само з вашими майбутніми обов'язками. Не потрібно перераховувати навички та особисті якості, що не стосуються справи.
8
Напишіть, чого б ви хотіли від нової роботи. Врахуйте, що для того, щоб роботодавець відклав ваше резюме в папку «Запросити на співбесіду», ваші побажання повинні більш-менш відповідати тому, що вам, швидше за все, буде запропоновано. Бажаний рівень зарплати вказувати необов'язково, оскільки це найкраще обговорити під час особистої бесіди.
Зверніть увагу
Заповнення резюме не пов'язує ні роботодавця, ні кандидата зобов'язаннями укладення контракту про найм на роботу. Претендованої посаду: Особисті дані. ПІБ: посада телефон. Мета подачі резюме: Додаткові відомості, які Ви вважаєте за потрібне додати до викладеного вище
Корисна порада
Заповнення резюме, основні відомості і додаткова інформація. Однак не переборщіть: використання більш 2-х шрифтів в резюме може зробити текст нечитабельним. Перевірте Ваше резюме на грамотність. Воно може бути чудово складено, але наявність граматичних або синтаксичних помилок викличе недовіру до всіх відомостей, зазначених у тексті.