Як намалювати цуценя. малюємо покроково цуценя олівцем.

Досить правдоподібно намалювати цуценя може кожен, потрібно лише трохи попрактикуватися. Тварини зі своєю безпосередністю і чарівністю дають художнику багато ідей для створення милих картинок.
Вам знадобиться
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - папір;
  • - фарби.
Інструкція
1
Гостро заточите олівець. Буде краще, якщо ви візьмете кілька олівців різної м'якості. Намалюйте два овалу, один менше іншого. Одна фігура в майбутньому стане головою, інша - тулубом. На місці їхнього зіткнення додайте ще один овал - мордочку. Нижче тулуба намітьте ще чотири фігури для лап.
2
Почніть промальовувати голову. Не робіть її занадто круглої, це буде виглядати неправдоподібно. Постарайтеся зобразити голову пропорційної решти тіла і відповідної тієї породи, яку ви малюєте. Не тисніть сильно на олівець, інакше його буде важче прати.
3
Зобразіть інші деталі морди цуценя : вуха, очі, ніс і пащу. Постарайтеся дотримуватися пропорції, попередньо вивчіть фотографії тварини потрібної вам породи, щоб мати більш гарне уявлення про те, як намалювати мордочку. Очі практично у всіх звірів круглі. Зіниці можуть бути звуженими або розширеними, додайте відблиски.
4
Деталізуйте тулуб. Зробіть боле плавну лінію шиї. Домалюйте ескіз лап. Знаходяться на передньому плані кінцівки повинні бути більше ніж ті, які знаходяться на задньому плані. Прорисуйте пальці і короткі кігтики. Тепер необхідно зобразити хвіст, він може бути загнутим «гачком» або вільно висить уздовж тіла.
5
Зітріть всі зайві лінії. Розфарбуйте цуценя . На цьому етапі ви можете зробити його більш пухнастим. Іноді «носочки» за кольором відрізняються від решти вовни на лапах. Відтінок хутра і малюнок на ньому повинен відповідати тій породі, яку ви зображує. У цуценят шерсть однотонного кольору зустрічається не надто часто.
6
Щоб малюнок вийшов більш реалістичним, враховуйте тінь і відблиски. Можете намітити, звідки падає світло. Практично у всіх собак ніс чорного кольору, а очі - коричневого. Виберіть декілька відтінків тіней і відблисків, так зображення буде більш правдоподібним. Не потрібно робити мову червоним, він повинен бути рожевим.
Малювання - зовсім не складна наука, якщо починати освоювати її з доступних і простих азів майстерності. Усі люблять тварин, і напевно ніхто не відмовиться намалювати власними руками симпатичного щеняти. У цій статті ми розглянемо техніку малювання цуценя за допомогою олівця і паперу.
Інструкція
1
Будь-який об'єкт на малюнку - це поєднання різних геометричних форм. Щеня поєднує в собі кілька кіл - намалюйте коло побільше для голови, а під ним на невеликій відстані праворуч і знизу гурток поменше, для тулуба.
2
На голові цуценя зробіть підготовчі позначки, що показують ракурс повороту голови - дві вигнуті лінії, вертикальну і горизонтальну. Центр перетину ліній повинен злегка зміститися вліво і вниз - так, щоб морда цуценя була повернена вліво.
3
Потім з'єднайте лінією з легким нахилом голову і тулуб - намітьте шию. Точно так же вкажіть рисками майбутні ноги і хвіст.
4
Орієнтуючись на чотири сектори, на які ви розділили голову цуценя, намалюйте два великих ока у верхніх секторах, змістивши їх відповідно до ракурсом трохи вліво.
5
Потім намалюйте довгастий овал носа, який повинен виходити за межі голови зліва, а потім намалюйте мордочку, верхній край якої повинен починатися від центральної точки голови.
6
Деталізуйте голову - над очима намалюйте об'ємну верхівку з надбрівними дугами, а ліворуч і праворуч намалюйте два висячих вуха. Закінчите малювання мордочки зображенням відкритого рота цуценя.
7
Намалюйте в очах зіниці і відблиски, направляючи погляд вліво. Потім продовжуйте малювати тулуб цуценя - проведіть від голови вниз силует шиї і обведіть контур тулуба і лап.
8
Ззаду домалюйте кирпатий хвіст. Ваш щеня готовий - можете доповнити малюнок якими-небудь деталями і розфарбувати цуценя в будь-які сподобалися вам кольору.