Як намалювати злий собаку.

Зазвичай злий собаку малюють на відповідній табличці, яка забороняє вхід на закриту територію. Звичайно, потрібно малювати велике потужне тварина з міцними щелепами і гострими зубами.
Вам знадобиться
  • - табличка;
  • - олівець;
  • - атмосферостійка фарба.
Інструкція
1
Покладіть перед собою фотографію собаки, яка агресивно вищирила пащу і збирається накинутися на жертву. Начерк зробіть олівцем. Намітьте габарити фігури тварини: крайні точки розташування голови, лап, хвоста і грудей.
2
Роботу над ескізом починайте з зображення найбільших основних частин: коло - голова, овал - тіло, лініями намітьте положення лап і хвоста. Коли собака налаштована вороже, її голова нахилена, лапи широко розставлені, тіло і хвіст витягнуті і напружені. Відобразіть дану характерну позу в своєму малюнку.
3
Надайте колу форму голови звіра. Намалюйте широкий плоский лоб, а на ньому - грізно насуплені брови. Коли собака скалить зуби, її ніс разом з верхньою губою піднімаються вгору і трохи кривляться. Якщо тварина кошлате, складок не видно, але на морді гладкошерстного звіра вони помітні. Вуха собаки можуть бути піднятими або притиснутими до голови.
4
Відобразіть всі ці нюанси в своєму малюнку. Попрацюйте над тілом звіра. Уточніть вигин спини і форму хвоста, відповідну породі собаки. Намалюйте широкі груди і потужні трохи криві лапи. Задні кінцівки трохи зігнуті, щоб в будь-який момент розпрямитися для стрімкого кидка собаки на порушника.
5
Звіряйтеся з фотографією, аби якомога точніше зобразити будову і положення тіла тварини. Живіт намалюйте сухорлявим. Поступово більш вірними лініями з'єднуйте деталі в єдине ціле. Зайві лінії стирайте.
6
Самая характерна ознака злий собаки - її вискалена пащу. Приділіть особливу увагу промальовуванні зубів. Можна злегка перебільшувати і зобразити ікла гострими і довгими як у шаблезубого тигра.
7
Намалюйте люті очі звіра, підняту верхню губу, що стирчать в різні боки вуса. Обведіть контур малюнка і чітко виділіть всі деталі.
8
Тепер табличку потрібно розмалювати атмосферостійкою фарбою, щоб ваша картинка не постраждала від негоди. Можна працювати тільки чорним кольором, тоді картинка вийде чіткою і графичной.