Як намалювати кошеня олівцем.

В кошеня органічно поєднуються дитяча незручність і непевність з істинно котячої грацією, яка так приваблює в його дорослих родичах. Він дивиться на світ великими цікавими очима і вже прагне грати. Якщо ви хочете намалювати справжнього кошеняти , постарайтеся передати суперечливість котячої натури.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівці 2Т і М;
  • - шматочок ватману;
  • - дуже дрібна наждачний папір.
Інструкція
1
Пропорції тіла дитинчати дещо відрізняються від дорослих, у тому числі і у кішок. Подивіться на кошеняти , що сидить поруч з матір'ю. У нього велика голова, великі очі. Навіть у представників короткошерстих порід шерсть здається довгою і пухнастою.
2
Виберіть ракурс. Кошеня дуже важко змусити сидіти нерухомо, тому краще взяти кілька картинок. Вони потрібні хоча б для того, щоб подивитися, на які геометричні фігури можна розділити котяче тіло, що знаходиться в тій чи іншій позі. Якщо кошеня сидить, почніть малювати його з двох пересічних кіл. Ту, яка побільше, помістіть внизу. Це буде тулуб. Менша окружність - голова, вона досить сильно заходить на тулуб. В пересічної частини перебуватиме мордочка.
3
До великої окружності прірісуйте тонким олівцем трикутник. Довжина його боку трохи поменше діаметра окружності. Це буде задня частина тулуба разом з хвостом. У вигляді трикутників можна представити і вушка. Попередній начерк краще робити дуже тонким олівцем.
4
Прорисуйте контури частими поперечними штрихами. Рука повинна досить швидко рухатися вгору-вниз. Такими коротенькими лініями ви заодно намалюєте і пухнасту шерсть.
5
перетинався частина кіл подумки розділіть навпіл по вертикалі. Лінію можна намалювати. На рівних відстанях від уявної лінії намалюйте два гуртка. У кошеняти звичайна для дорослих тварин мигдалевидна форма очей ще не дуже яскраво виражена, їх можна залишити круглими.
6
Трохи нижче очей проведіть коротку горизонтальну лінію. Її кінці знаходяться під внутрішніми куточками. Від крайніх точок цієї лінії намалюйте два приблизно таких же по довжині, але сходяться на уявній осі відрізка. У вас має вийти трикутник - носик. Від нижнього його куточка проведіть короткий штришок, а від його кінця - дві невеликі розбіжні дуги.
7
Намалюйте ще один невеликий овал, захопивши верхню частину носа. Заповніть всі простір цього овалу короткими штрихами, що йдуть у різних напрямках.
8
У нижній частині великого кола проведіть спочатку 2 тонкі вертикальні лінії, намітивши таким чином передні лапи. Прорисуйте ці лінії більш м'яким олівцем, короткими штрихами в напрямку зліва направо і назад, не відриваючи грифель від паперу. Намагайтеся робити ці штрихи дуже швидко. Не натискайте на олівець.
9
Такими ж дрібними штрихами, якими ви промальовували контури мордочки і лапок, обведіть спинку і хвіст. Хвіст і задня частина тулуба - це той трикутник, який ви пририсовали до великого кола.
10
Покрийте тулуб і голову короткими лініями, що йдуть у різних напрямках. Якщо олівець дуже м'який, можна зробити й інакше. Зробіть декілька штрихів з натиском, а потім розітріть грифель по всій поверхні шматочком ватману або дуже дрібною шкіркою.
Малювання - це мистецтво, яке не віднімеш у володаря. Люди від мала до велика можуть творити на листку, що тільки їм заманеться. Якщо ви тільки вчитеся і хочете красиво намалювати, припустимо, кота, то вам сюди!
Вам знадобиться
  • Чистий альбомний листок, олівці (можна кольорові).
Інструкція
1
Кішка - одне з тих тварин, що викликають симпатію у людей різного віку. Природно, її хочеться намалювати, та як можна по реалістичніше. А що в ній є: чотири лапки, тулуб, голова, вушка, хвостик і все це згрупувавши разом - кішка готова. Нескладно, але треба все робити правильно і по порядку, щоб не розчарувати себе та оточуючих своїм творчим талантом.
2
Спочатку, як правило, робимо начерк. Малюємо основні форми тварини, тобто голову та тулуб. Накидаємо на лист круг для голови і грубий овал подовженого типу для туловіща.Теперь працюємо над лініями. Вони не повинні бути грубими, як ми начеркав спочатку. Надаючи форму і положення нашого кота, намагаємося зробити гладкі, плавно перетікають лінії.
3
Далі мордочка. Малюємо хрест на колі, що є головою. Хрест потрібен, щоб показати де у тварини будуть розташовуватися очі, ніс і рот.В куточках розташовуємо трикутнички - це вушка кота, що має важливе значення для такого хижака.
4
Далі вимальовує кішці лапки і підмальовувати зверху хвостік.Для більшої реалістичності ще накидаємо мех.Кот майже готов.Стіраем непотрібні нам начерки і лінії. Після доробляємо деякі нюанси (місце розташування задніх лапок, шерстки, тінь від тварини).
5
Останнім моментом малюються вусики, згадайте, які вони у кішок і відтворіть такі ж. Ваша кішка повинна вийде чудовою, експериментуйте далі.
Зверніть увагу
Як намалювати кошеня олівцем поетапно. Крок перший. Наметим на листочку паперу зразкову розміщення кошеня. Можете навіть позначити лініями зразкову робоче поле. Малюємо форму для голови.
Корисна порада
Як намалювати кота - завершуємо малювання. На цьому етапі дуже важливо, щоб ви удалити всі напрямні лінії в різних частинах тіла. Як ви можете бачити тут деякі деталі були додані, а шерсть була додана по всій лінії тіла.