Як позбутися посічених кінчиків. Як зменшити колличество посічених кінчиків.

Посічені кінчики у наших волосся з'являються, коли зовнішній захисний шар волосків руйнується, і структура тканини починає розщеплюватися. Це відбувається з багатьох причин - погодні дії, забарвлення волосся, механічні ушкодження. Довге волосся потребують особливої уваги.
Інструкція
1
Перш за все, ретельно огляньте волосся. Посічені кінчики важко помітити, так що перевіряти є вони чи ні потрібно уважно.
2
Якщо ви помітили, що кінчики деяких або всіх волосків розщеплені, їх потрібно негайно зістригти. Це єдиний дієвий метод, що дозволяє позбутися посічених кінчиків . Якщо кінчик почав сіктися, цей процес незворотній. Руйнування буде поступово прогресувати. Дуже рекомендується звернутися до професійного перукаря, щоб у вашій зачісці не залишилося волосків з пошкодженими кінчиками. Волоски потрібно зрізати дуже гострими ножицями, інакше розщеплення почнеться знову.
3
Після того як пошкодження видалені, потрібно вжити запобіжних заходів. Волосся потрібно як слід зволожити. Після миття волосся завжди користуйтеся кондиціонером. Доглядайте за кінчиками - змащуйте їх спеціальним кремом або поновлюючим гелем для волосся щовечора.
4
Робіть живильні маски. Для цього непогано підходять промислові косметологічні продукти, але якщо ви не можете купити якісне і дороге засіб - не біда. Маски можна робити самостійно. Наприклад, в тепле оливкова олія додайте трохи розчину вітамінів А і Е і нанести на волосся на двадцять хвилин. Добре живить волосся яєчний жовток і мед. Назавжди позбутися посічених кінчиків допоможе тільки регулярний догляд.
5
Обмежуйте використання гарячих приладів для укладання. Плойка, прасування і фен дуже сильно шкодять волоссю. Якщо є час, краще користуватися бігуді. Найкращі і нешкідливі для волосся на сьогоднішній день - бігуді на липучках і оксамитові бігуді. Забарвленням і хімічними завивками теж не варто зловживати.
6
Не забувайте про правильне харчування всього організму. Волосся повинні отримувати поживні речовини не тільки зовні, але і зсередини теж. Тоді вони будуть мати здоровий вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p3BCa56sxS0