Як краще назвати дорослу кішку.

Якщо кішка дісталася вам випадково, і її старе ім'я вам не відомо, «спитайте» його біля самої кішки. Для цього звертайтеся до неї з різними іменами і поспостерігайте за її реакцією на різні поєднання звуків. З тих звуків, на які кішка зверне увагу, складіть кличку. Однак якщо ви хочете назвати вихованця по своєму смаку - поспостерігайте за поведінкою кішки або зверніть увагу на її зовнішність.
Інструкція
1
фелинологами вважають, що кішка чує тільки перші три звуки свого імені. Тому бажано, щоб кличка починалася на звуки «с», «ш», «к», «ч» - свистячі і шиплячі звуки найкраще привертають увагу сімейства котячих. Імена, що містять ці звуки, вихованці краще запам'ятовують і швидше звикають до них.
2
Чорного кота можна охрестити Блек, велюрового сфінкса - Оксамит, світло-рудого - Персик. Придивіться до зовнішності вихованця, до його окрасу та кольору очей, і це підкаже вам ім'я.
3
Часто після ближчого знайомства навіть найкрасивіші імена трансформуються в більш підходящі вихованцям прізвиська. Якщо ви заводите дорослу кішку , можна відразу поспостерігати за її поведінкою і назвати тварину відповідно. Поведінкові особливості породили такі клички, як Бойовий, Соня, Мурка, Ледар.
4
Кличку можна підібрати і спираючись на породу. Приміром, представників порід з багатовіковою історією, таких, як перська, британська, Корніш рекс, логічно називати іменами з римської міфології - Аквілон, Бахус, Венера. Абіссінським кішкам і сфінксам підійдуть давньоєгипетські імена - Анукет, Акер, Аджибей.
5
Вважається, що кішки можуть лікувати своїх господарів. В народі ходить повір'я, що руді коти лікують конкретно серцеві захворювання - просто лежачи на грудях у господаря. Тому, якщо ви вірите в цілющі сили свого вихованця, можете охрестити його Бальзамом і т.д.
6
Вихованця можна назвати і в честь улюблених героїв мультфільмів, кіно, книг. Приміром, сфінксу, який відрізняється голою складчастої шкірою, великими вухами і довгим носом, цілком підійде ім'я Крічер. Так звали будинкового ельфа з епопеї про Гаррі Поттера, який за описом автора, нагадує кота породи сфінкс. Рижих котів часто іменують Гарфілд, в честь героя однойменного мультфільму.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що давати кішкам людські імена вважається поганою прикметою.