Як назвати вислоухую кішку. Як назвати кошеня дівчинку шотландську вислоухую.

Власникам шотландської вислоухой кішки доведеться витратити чимало часу для підбору гідної клички для своєї вихованки. Кличка повинна не тільки відображати характер тварини, а й демонструвати ваш смак. Не давайте кошеняті перше-ліпше ім'я. Придумайте красиве, оригінальне і запам'ятовується - таке ж, як і сам скоттіш-фолд.
Інструкція
1
Якщо ви придбали породиста тварина з родоводом, господарі розплідника напевно запропонують вам декілька варіантів підходящих кличок або хоча б букву, на яку вони повинні починатися. Однак це зовсім не обмежує вашу фантазію. Тварина, яка бере участь у виставках, може мати додаткове «домашнє» ім'я. Ну а вихованець пет-класу, не використовуваний в племінному розведенні і не призначений для показів, вольний називатися так, як завгодно його власникам.
2
Уважно подивіться на кошеня. Особливість скоттіш-фолд в тому, що свою незвичайну «дитячу» зовнішність вони зберігають на все життя. Кругла мордочка і величезні, вічно здивовані очі в комплекті з крихітними вушками - такого звірка хочеться називати розчулено-ласкавим, навіть смішним ім'ям. В результаті шотландські висловухі отримують клички Буня, Фіфа, Варка, шушуне або Дракоша.
3
Виростаючи, «шотландці» знаходять стати і Вальяж манери. Вони не досягають розмірів британських кішок, проте мають сильний кістяком, щільною шерстю і хорошою вгодованістю. Тому дорослим скоттишей цілком підійдуть поважні імена з батькові, наприклад Федір Васильович або Савва Гнатович. Фелинологи вважають, що кішкам подобаються слова з шиплячими і глухими приголосними.
4
Власницям незвичайної забарвлення можна дати ім'я, що підкреслює цю особливість. Симпатичного кошеняти популярної блакитний або лілової забарвлення назвіть Лілі або Фіалка, маленького рижію - Персиком, кремовою кішечці підійде кличка Блонді або Свити, вугільно чорної - горде ім'я Шеба.
5
Вибір імені для кішки - прекрасний спосіб продемонструвати власну ерудицію. Ваш висловухий вихованець може отримати кличку, яку носив кіт одного з відомих людей. Наприклад, білосніжну «шотландку» можна назвати Білий Верес (як улюблену кішку королеви Вікторії). Красуня окраса таббі може отримати ім'я Дилайла - на честь однієї з кішок Фредді Мерк'юрі. А можливо, вашої вихованкою підійде просте ім'я Сьюзі - саме так звали кішку -родоначальніцу породи скоттіш-фолд.