Як лікувати зв'язки плеча. розрив плечових зв'язок лікування.

Частковий розрив сухожиль - найбільш часто зустрічається травма плеча . З цим явищем знайомі багато, хоча називають його по-іншому - розтягнення зв'язок. З'єднувальні тканини плеча можуть пошкоджуватися при важкій фізичній роботі, спортивних навантаженнях, при падінні. Подібні травми вимагають серйозного до себе ставлення. Щоб уникнути серйозних ускладнень необхідно пройти курс лікування та реабілітації.
Вам знадобиться
  • - еластичний або простий бинт;
  • - лід або холодний компрес;
  • - болезаспокійливі і протизапальні препарати;
  • - мазі та гелі.
Інструкція
1
При розтягуванні зв'язки спостерігається розрив окремих волокон. Її загальна анатомічна безперервність при цьому зберігається. В особливо важких випадках спостерігається повний розрив зв'язки і навіть її відрив від кістки. До розтягуванню можуть привести падіння на верхню частину плеча або на витягнуту руку, різка тяга або ривок кінцівки, удар в плече. На наявність травми вказують біль, припухлість, почервоніння або синці навколо плеча , підвищення температури в травмованих тканинах, різке обмеження рухів в суглобі.
2
При підозрі на розтягнення зверніться до лікаря. При огляді фахівець оцінить ступінь тяжкості травми і призначить відповідне лікування.
3
Лікування починається зі створення спокою для травмованої кінцівки. За допомогою еластичного або простого бинта накладіть тугу фіксуючу пов'язку.
4
Лікування розтягування включає знеболення та протизапальну терапію м'яких тканин. Для зменшення болю і набряків перші два-три дні по 3-4 рази прикладайте до травмованого суглобу лід або холодний компрес. Не можна накладати холод прямо на суглоб. Попередньо загорніть пакет з льодом в рушник. Тримайте його протягом 15-20 хвилин. При гострих травмах перші 72 години використовуйте протизапальні і болезаспокійливі препарати - «Аспірин», «Напроксен», «Ібупрофен» або будь-які засоби, до складу яких входить парацетамол.
5
Через три дні, коли набряк дещо спаде, а біль зменшиться, обережно приступайте до теплових процедур і масажу.
6
Через кілька днів після травми зніміть фіксуючу пов'язку. У міру зменшення болю почніть робити вправи на відновлення рухливості - відведення руки, кругові рухи.
7
Використовуйте для лікування мазі та гелі. Така локальна терапія дуже ефективна при травмах м'яких тканин. 2-3 рази на добу втирайте в шкіру по 3-4 г мазі. Покрийте зігрівальної пов'язкою.
Однією з найпоширеніших травм плеча є частковий розрив сухожиль або розтягнення зв'язок. Це може трапитися при значній механічного перевантаження, а також під час виконання якихось важких вправ. Як правило, розтягнення плеча починається з больових відчуттів, може виникнути припухлість навколо плеча .
Інструкція
1
Якщо цілісність в'язок збережена (може бути при частковому розриві сухожилля), тоді лікування розтягування плеча включає в себе наступні способи. В першу чергу дотримуйте спокій - уникайте будь-яких рухів травмованою рукою.
2
Прикладайте лід або холодний компрес до плеча на 15-20 хвилин, не менше чотирьох разів на день протягом 2-3 днів. Це допоможе зменшити біль і зняти набряки. Оберніть лід або холодний компрес в рушник. Ні в якому разі не застосовуйте лід безпосередньо до шкіри.
3
Використовуйте фармакологічні засоби. Тільки перед цим обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Загальні болезаспокійливі препарати зазвичай включають в себе: напроксен, ібупрофен, парацетамол і аспірин. Крім цього, доступні препарати знімають біль, їх необхідно наносити безпосередньо на шкіру.
4
Накладіть фіксуючу пов'язку на кілька днів, відразу після отримання травми. При цьому не потрібно знерухомлювати плече на тривалий період, починайте по мірі стихання болю поступово розробляти суглоб.
5
Робіть реабілітаційні вправи - вони вам допоможуть відновити рухливість. Через 2 або 3 дні після отримання травми здійснюйте відведення руки, кругові рухи. Потім, через 1-2 тижні, почніть виконувати інші вправи - з легкими обтяженнями. Чи не виконуйте вправи, якщо при їх вчиненні відчуєте біль.
6
В рідкісних випадках потрібна операція для лікування повного розриву плечових зв'язок, якщо мається нестабільність або порушується функція. Може бути проведена рання операція у деяких спортсменів, щоб уникнути розвитку вивиху плеча .
7
Також можна вилікувати розтягнення плеча за допомогою народного засобу. Для цього візьміть три столові ложки подрібнених квіток пижма звичайного, залийте склянкою окропу. Потім дайте отриманої рідини настоятися протягом 1 години і процідіть. Застосовуйте цю суміш в якості компресів.