Як знайти в інтернеті драйвер.

Комп'ютер - це не тільки зовнішнє видиме "залізо", а й програмне забезпечення, встановлене на ньому. Ні один пристрій в комп'ютері не зможе працювати без відповідного, правильно встановленого драйвера .
Інструкція
1
Для того щоб знайти в інтернеті драйвер, необхідно знати точну модель пристрою, а також фірму-виробника. Дізнатися ці дані ви можете на пристрої (на ньому повинні бути поміщені наклейки або написи з маркуванням), а також на коробці від пристрою або в інструкції з експлуатації.
2
Якщо ви не можете знайти упаковку від пристрою або маркування на ньому, тоді необхідно використовувати спеціальну програму, яка визначить вашу модель пристрою. Для цього скачайте і встановіть програму AIDA64. В меню програми виберіть пункт "Комп'ютер", потім "Сумарна інформація". У представленому списку ви знайдете всі комплектуючі, встановлені в комп'ютері, а також докладну інформацію про них.
3
Після того як ви визначили виробника пристрою, вам необхідно зайти на його офіційний сайт. Наберіть в рядку пошуку назву виробника та зробіть запит. Зазвичай найперший сайт буде офіційним сайтом компанії. Швидше за все, назва сайту складається цілком з назви фірми-виробника. Перейдіть на сайт компанії.
4
На сайті вам необхідно вибрати розділ завантаження програмного забезпечення. Зазвичай даний розділ називається "Сервіс", "Завантаження", "Завантажити", "Драйвери" або англійською мовою Downloads, Support. Перейдіть в потрібний розділ.
5
Після переходу на сторінку завантаження вам необхідно вибрати потрібний продукт, тобто вказати вашу модель пристрою, для якої потрібно завантажити драйвер. Також необхідно вибрати вашу операційну систему. Натисніть кнопку "Пошук". Управління сайтом може відрізнятися у різних виробників, уважно читайте підказки на сторінці.
6
Пошукова система сайту підбере для вашого пристрою оптимальний драйвер останньої версії або покаже список всіх драйверів для даної моделі. При цьому важливо правильно вказати модель пристрою, щоб визначилася точна версія, відповідна вам. Деякі драйвери від сусідніх серій або моделей можуть підійти, але при цьому працювати некоректно.
7
Почніть завантаження драйвера , натиснувши відповідну кнопку. Запам'ятайте місце на диску, куди виконується завантаження драйвера . Після скачування можна почати установку нового ПЗ, дотримуючись інструкції.
8
Якщо з яких-небудь причин ви не можете знайти вашу модель пристрою на сайті виробника, чи сам сайт тимчасово не працює, наберіть в рядку пошуку назву вашого пристрою із зазначенням моделі і додайте слово "драйвер" в кінці. В інтернеті існує ряд сайтів з базами збережених драйверів до будь-яких моделей пристроїв. Наприклад, перейдіть на сайт http://driver.ru/і знайдіть там потрібну модель.
Зверніть увагу
Драйвера є важливими компонентами роботи комп'ютера, тому в першу чергу намагайтеся знайти драйвер на офіційному сайті виробника устройства.Еслі у вас встановлена операційна система Windows 7, то свіжі версії драйверів шукаються автоматично. Вам залишається лише погодитися на завантаження нового драйвера.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся перевстановити операційну систему, заздалегідь скачайте всі потрібні драйвера і збережіть їх в окрему папку. Особливо важливо зберегти драйвер мережевої карти. Без нього ви не зможете налаштувати з'єднання з інтернетом і відповідно скачати решта драйвера.