Як можна заблокувати вихід в інтернет.

Залишаючи дітей вдома самих надовго, можна резонно побоюватися, що вони будуть використовувати інтернет явно не в цілях, сприяють їх розвитку й освіті. Для тимчасового блокування доступу до мережі використовуйте ряд простих варіантів.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви залишаєте дитину одну надовго - на тиждень і більше, а ніхто з дорослих гарантовано не буде використовувати інтернет , можна заблокувати обслуговування вашого рахунку у провайдера. Для цього вам потрібно буде з'явитися особисто в офіс з паспортом і написати заяву про тимчасове заблокування рахунку. Майте на увазі, що в дати, які ви вкажете, вийти в інтернет буде неможливо, тому використовуйте цей спосіб лише в самому крайньому випадку.
2
Створіть окремі облікові записи - для себе і для дитини. Обліковий запис дитини повинна мати мінімальні права - він не повинен бути в змозі видаляти, змінювати або встановлювати програми, а також створювати нові підключення до мережі і міняти поточні настройки комп'ютера. Після цього видаліть чинне налаштоване підключення з облікового запису дитини. Створіть нове підключення, дійсне тільки для облікового запису адміністратора. Якщо ви використовуєте роутер, забороніть автоматичне підключення, встановіть пароль і відключіть його автоматичне збереження. При використанні модему налаштування з'єднання повинні зберігатися на комп'ютері і тільки під вашим обліковим записом, а не на модемі.
3
Зважаючи уразливості облікового запису адміністратора рекомендується також встановити програму з контролю підключення до мережі - наприклад, Kaspersky CRYSTAL. Встановіть пароль, що захищає програму від видалення або зміни налаштувань, після чого створіть умова обмеження доступу в мережу в налаштуваннях програми. За допомогою цього ПЗ ви зможете не тільки встановити час, коли доступ закритий, але також і дні тижня. Пам'ятайте, що пароль повинен бути настільки складним, наскільки це можливо.
4
У разі, якщо жоден з вищевказаних способів не допоміг, і ви застали дитину в мережі або виявили сліди його присутності в інтернет е, то єдиним способом залишається ізоляція устаткування, за допомогою якого здійснюється доступ в мережу, в місце, недоступне для нього.