Як знайти квартиру для покупки.

Пошук квартири - не така проста справа, яким може здатися на перший погляд. Покупець може зіткнутися на практиці з безліччю нюансів, про які навіть не підозрював. Тому для початку слід скласти план дій.
Інструкція
1
По-перше, визначитеся, хто буде займатися проведенням операції: ви самі або найнятий ріелтор. Якщо ви захочете взяти справу в свої руки, відберіть кілька джерел інформації, в яких можна знайти відомості не від посередників, а від самих господарів. Переглянувши ту чи іншу пропозицію, зателефонуйте за вказаним номером і поговоріть з власником квартири. До речі, не дивуйтеся, якщо трубку все-таки візьме представник агентства нерухомості.
2
У тому випадку, якщо вам попадеться привабливий за всіма параметрами варіант, поставтеся до цього досить критично. Вдалий, здавалося б, цінової варіант може таїти в собі безліч каверз. Наприклад, квартира може виявитися не в найкращому стані, по-сусідству можуть жити не самі надійні люди і, нарешті, продаж може здійснюватися тільки на умові заселення з відстрочкою.
3
Заздалегідь вирішите питання, на якому ринку (первинному або вторинному) ви збираєтеся придбати житло. Нова квартира, що стоїть на порядок вище, може виявитися зовсім без обробки. Тому ви повинні бути готові ще й до тривалого ремонту. Квартира з вторинного житла, як правило, теж вимагає ґрунтовного ремонту. Тут досить важко сказати, який варіант вигідніше. Вирішувати лише вам.
4
Якщо ви прийняли рішення працювати з агентством, серйозно поставтеся до його вибору. Не варто покладатися на поради знайомих, оскільки це не підвищить надійність угоди, а тим більше не зробить її дешевше. Обов'язково відвідайте установу, не обманюйте згадкою про наявну ліцензії та інше. Ознакою надійного агентства є діловий стиль спілкування співробітників, якісне оснащення офісу.
5
При укладанні договору простежте, щоб у ньому були прописані всі можливі варіанти розвитку подій (які-небудь непередбачені обставини). Також має бути зазначено, хто які при цьому понесе ризики і так далі. Зверніть увагу: якщо агент каже про появу іншого покупця на обрану вами квартиру , який пропонує більшу суму, насторожитеся. Найчастіше виявляється, що ніякого конкурента і в помині немає. Таким чином з вас просто намагаються «струсити» більше грошей.