Як нарядити кімнату до Нового року.

Підготовка до Новому році вимагає багато часу і сил. Особливо якщо на свято у вашому будинку збереться багато гостей. Адже треба не тільки вибрати відповідний наряд, аксесуари, продумати меню святкового столу, а й красиво і оригінально прикрасити будинок. Хоча можна обмежитися оформленням однієї кімнати, де відбуватиметься зустріч Нового року.
Інструкція
1
Головним атрибутом новорічного свята є ялинка. Її можна розмістити в кутку кімнати, прикрасити гірляндами та оригінальними яскравими іграшками. Або придбати маленьку штучну ялинку і поставити її на стіл. Новорічна ялинка може бути у вас не одна. З печива, цукерок або інших підручних прикрас спорудіть маленькі ялиночки і прикрасьте ними кімнату .
2
Розставте на полицях новорічні фігурки або статуетки Діда Мороза, янголят, прикрасьте гірляндами стіни або викладіть вітальну напис.
3
Вхідні двері, згідно з європейськими традиціями, можна прикрасити вінком із зелених гілок, соснових шишок, ягід, свіжих і штучних фруктів. Важливо, щоб переважали природні кольори: зелений, білий, червоний, жовтий та інші. Такі вінки можна придбати в магазинах або зробити своїми руками. В останньому випадку вінок вийде ексклюзивним втіленням вашої фантазії. Прикрасьте його шовковими стрічками або кольоровими нитками.
4
Оформлення святкового столу також є частиною прикраси кімнати. Крім свічок, візерунками на стравах і різних фігурок, використовуйте оригінальні композиції з квітів, ягід, фруктів. Все залежить від польоту вашої уяви. Не бійтеся експериментувати. Цей процес досить веселий і захоплюючий. Необхідно, щоб оформлення кімнати створювало атмосферу свята і чаклунства.
5
Якщо у вас є камін, прикрасьте його декоративними чобітками, наповненими цукерками та іншими солодощами. Новий рік - сімейне свято, тому камін - уособлення домашнього вогнища - повинен бути прикрашений особливо яскраво і красиво. На нього можна поставити символ новорічного свята - невелику ялинку зі свічками та статуетками.