Як зробити волосся довше.

Сьогодні про довгих і красивих волоссі мріє кожна жінка, і це не дивно, адже вони є показником жіночої краси. Зробити волосся довгими вам допоможуть професійні засоби і правильний догляд.

Професійних засобів, які дозволяють досить швидко відростити довге волосся дуже багато. Для початку бажано купити лосьйон для стимуляції росту волосся. Потім варто, придбати косметичні засоби для живлення і зволоження волосся: всілякі бальзами, маски та інші засоби, що містять вітаміни та мінеральні комплекси, що відповідають типу вашого волосся і шкіри. Полівітамінні комплекси також допомагають прискорити ріст волос.Еслі хочете швидко зробити волосся довгими, можна звернутися до косметолога - ефективно на ріст волосся впливають різні фізіопроцедури, застосування мезо- і озонотерапії. Завдяки фізіопроцедури активізується правильний кровообіг, що досить добре стимулює ріст волосся. Мезо- і озонотерапія живлять волосся і шкіру голови необхідними корисними речовинами, що благотворно впливає на процес відрощування волос.Во час активного росту волоссю необхідний правильний догляд. Будь-який тип ушкоджень може завадити їх відрощування. Навіть прості заколки здатні травмувати структуру волоса, тому бажано підібрати спеціальні косметичні масла для захисту волосся від механічних пошкоджень. Поживне масло наноситься і на кінчики волосся, щоб уникнути розшарування волоса.Посещать салони краси варто не раніше, ніж через 3-4 місяці. А якщо у вас є можливість проводити стрижку за допомогою гарячих ножиць, тоді можна і частіше - один раз на місяць, отстрігіте приблизно пару міліметрів. Такий метод стрижки дозволяє хіба запаяти волосся, для того щоб утримати в структурі волоса всі корисні вещества.Чтоби відростити волосся, професіонали рекомендують відмовитися від застосування «прасуванням», фена і щипців, або використовувати їх досить рідко разом зі спеціальними засобами захисту. Відомі виробники, які випускають для волосся засоби по догляду, як правило, такий захист пропонують. Не слід забувати і про прості правила щадить укладки волосся: перед тим як сушити їх феном, підсушіть волосся рушником, застосовуйте мінімальний режим температур, варто зменшити час контакту вашого волосся з сильно гарячим воздухом.Прідержіваясь отриманих порад, ви зможете швидко стати володаркою довгого волосся.

Волосся найскладніше піддаються модифікації в графічних редакторах. Тим не менш, за допомогою простого методу в багатьох випадках вдається подовжити волосся в програмі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте зображення (Ctrl + O).
2
За допомогою інструменту "Ласо" (L) виділіть ту ділянку волосся, який вимагається зробити більш довгим. Потім скопіюйте обраний фрагмент (Ctrl + J). В меню «Редагування» виберіть пункт «Вільне трансформування». Навколо фрагмента з'явиться тонка рамка з маркерами. Потягніть за один з них і розтягніть волосся на необхідну довжину. При цьому злегка звузьте фрагмент - так результат буде більш реалістичним.
3
В меню «Редагування» виберіть пункт «Трансформація», а потім «Деформація». На цей раз на фрагмент буде накладена тонка сітка з маркерами. Якщо потягнути за вузли сітки, фрагмент буде спотворюватися. Деформуйте фрагмент так, як це необхідно, в першу чергу звертаючи увагу на те, наскільки реалістичним виходить результат. Під дією гравітації волосся повинне падати прямо і вільно. Можна додати їм невелику «хвилю». Щоб прийняти зміни, натисніть «Введення».
4
На стику модифікованого фрагмента і вихідного зображення утворюється сильно помітний різкий перехід. Щоб позбутися його, візьміть інструмент «Ластик» досить великого розміру з м'якими краями і силою натискання і непрозорістю не більше 20 відсотків. Пропрацюйте цим інструментом стик шарів, поки він не стане непомітним.
5
Останній етап - додавання тіні. Якщо цього не зробити, волосся буде виглядати неприродно. Створіть шар під поточним. Для цього розкрийте панель шарів клавішею F7, виділіть мишею найперший шар і натисніть сполучення - Ctrl + J. Потім візьміть інструментом «Піпетка» колір тіні з фотографії, і пензлем з м'якими краями і непрозорістю близько 60 відсотків нанесіть тінь від волосся.
Корисна порада
Недолік цього методу полягає в тому, що складно зістикувати кінчики волосся, тому уникайте цього. Щоб не показувати кінчики волосся, ви можете обрізати фотографію або закрити волосся рукою або яким-небудь предметом. Якщо ж кінчики волосся потрібно показати в обов'язковому порядку, вам доведеться сильно збільшити фотографію і вирізати практично кожен волосок, а потім зістиковувати їх, згладжуючи стики і регулюючи тон, яскравість і контраст. Але альтернатива гірше: вам доведеться або намалювати волосся самому, або взяти їх з якоїсь іншої фотографії. У першому випадку вкрай складно домогтися реалістичності, а в другому випадку це будуть явно волосся, які не належать людині з фотографії.