Як змусити волосся рости. схема синтаксичного розбору простого пропозиції.

Довгі волосся завжди були і будуть в моді. Але іноді так хочеться кардинальних змін і ми одним рухом ножиць змінюємося, зробивши коротку зачіску. Побувши трохи в новому амплуа, хочеться швидше повернутися до довгого волосся. А волосся не хочуть слухатися і не ростуть! Ситуацію може врятувати нарощування волосся, але це не завжди корисна для волосся процедура, і нарощені волосся ніяк не зрівняти зі своєю справжньою живою шевелюрою.
Вам знадобиться
  • Вітаміни
  • Тверда натуральна щітка для волосся
  • Спеціальні засоби для прискорення росту волосся
  • Масла для масажу шкіри голови
Інструкція
1
Для того, щоб прискорити ріст волосся є кілька способів. Наприклад, самий легкодоступний спосіб - це робити регулярний масаж шкіри голови. Можна масажувати кінчиками пальців, сильними і акуратними рухами, як би зрушуючи шкіру голови небагато. Можна масажувати жорсткою щіткою, тільки обережно, щоб не пошкодити шкіру голови. Головне в цьому способі - регулярність.
2
Другий спосіб скоріше допоміжний. Це прийом спеціалізованих вітамінів. У кожної фармацевтичної фірми є своя лінійка вітамінів для волосся, потрібно підібрати найбільш підходящі саме вам і приймати курсами. Прийом вітамінних препаратів найкраще проводити навесні і восени.
3
Ще росту волосся можуть допомогти спеціальні засоби в уходовой косметиці для волосся. Наприклад, деякі шампуні, спеціалізовані ампули або незмивні лосьйони, які наноситься після миття голови.
4
Також дуже добре стимулюють ріст волосся масла. Це спосіб поєднує в собі масаж і теплову маску. Для цього поєднання масел потрібно нанести на суху шкіру голови, трохи помасажувати, щоб масло вбралося, потім зверху потрібно надіти шапочку для душу і обернути теплим рушником. Час маски триває від 40 хвилин до 2 годин, залежно від наявності вільного часу.
Корисна порада
Найкраще мити волосся теплою водою, висока температура погано впливає на волосся. Потрібно це враховувати і при сушінні феном.