Як знайти в ноутбуці мікрофон. Як знайти в комп'ютері вбудований мікрофон.

До складу більшості сучасних мобільних комп'ютерів входить безліч додаткових пристроїв. Дана особливість дозволяє максимально використовувати можливості ноутбуків, не підключаючи периферійне устаткування.
Вам знадобиться
  • драйвери до ноутбука.
Інструкція
1
Досить часто мобільні комп'ютери наділяють вбудованим мікрофоном . Особливо актуально наявність вказаного пристрою в ноутбуці з web-камерою. Для успішного використання мікрофона його необхідно активувати та налаштувати належним чином.
2
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся завантаження операційної системи Windows. Клікніть по іконці меню «Пуск» і відкрийте властивості пункту «Мій комп'ютер». Перейдіть до вкладці «Обладнання» і відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
3
Знайдіть серед іншого устаткування потрібний мікрофон. Якщо навпроти назви цього пристрою розташований значок у вигляді знаку оклику, поновіть його драйвери. Краще всього використовувати оригінальні файли, що надаються розробниками ноутбука.
4
Відвідайте сайт фірми, що випускає дані мобільні комп'ютери. Відкрийте розділ завантажень і скачайте комплект драйверів, призначених для ноутбука вашої моделі. Оновіть робочі файли в ручному режимі, використовуючи диспетчер пристроїв.
5
Для перевірки мікрофона використовуйте вбудовану утиліту «Звукозапис». Відкрийте меню «Пуск», виберіть каталог «Стандартні» і відкрийте зазначену програму. Натисніть кнопку «Запис» і перевірте працездатність мікрофона.
6
Враховуючи той факт, що звукопріемнік може бути розташований досить далеко від джерела сигналу, має сенс налаштувати параметри мікрофона. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук».
7
Відкрийте посилання «Управління звуковими пристроями» і виберіть пункт «Запис». Клікніть по іконці мікрофона і натисніть кнопку «Властивості». Перейдіть в підпункт «Рівні».
8
Змініть параметри в графі «Мікрофон». Якщо обраної потужності недостатньо, активуйте функцію «Посилення». Натисніть кнопку «Застосувати».