Як займатися в спортзалі. Як стати дистрофіком.

Якщо ви вирішили відвідувати спортивний зал вперше, то вам необхідно знати, що для досягнення поставлених цілей (скинути зайву вагу, накачати м'язи і т.д.) необхідно дотримуватися ряду правил.
Інструкція
1
Для початку потрібно розігрітися. Якщо ви новачок, то займатися в спортзалі потрібно починати з п'яти або десятихвилинної розминки. Поступово час розминки потрібно збільшити до двадцяти хвилин. Підійде велотренажер, бігова доріжка, тренажер, який імітує ходьбу на лижах або просто стрибки зі скакалкою. Головне - дати організму аеробне навантаження.
2
Переходячи до силових тренажерів, починайте з роботи над пресом, але не перевантажуйте себе. Не потрібно відразу навішувати серйозну вагу. Кількість підходів і вага залежать від мети вправ. Якщо хочете накачати м'язи, можна взяти вагу більше і зробити менше підходів. А якщо потрібно зменшити об'єм талії і стегон - навпаки, вага зменшити, а кількість підходів збільшити.
3
Переходьте до вправ на ноги. Починайте з тренажерів для задньої поверхні стегна, потім попрацюйте над передньою поверхнею. Після цього можна перейти до внутрішньої і зовнішньої поверхнях стегон і литкових м'язів. Не затягуйте паузи між тренажерами і підходами, щоб м'язи не встигли охолонути.
4
Добре опрацюйте спину, грудні м'язи, руки і плечі. Існують тренажери, які дають навантаження одночасно на ряд груп м'язів. Вони найефективніші, бо дозволяють спалити максимальну кількість жиру за короткий час.
5
Зробіть декілька «базових» вправ, наприклад, підйом ніг, лежачи на підлозі або всім відомі віджимання. Такі вправи роблять без тренажерів. Для цього необов'язково займатися в спортзалі , їх можна робити і вдома, якщо дозволяє місце, але в поєднанні з тренажерами вони дають приголомшливий результат.
6
Завершувати тренування теж слід аеробним вправою. Якщо на початку занять ви бігали, то в кінці можна використовувати велотренажер, і навпаки. Так ви опрацюєте всі м'язи і отримаєте максимальний результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jB5o350o4RA
Бути здоровим і красивим зараз дуже модно. Число відвідувачів в тренажерних залах зростає з кожним днем. Якщо ви вирішили займатися в тренажерному залі, вам слід прочитати кілька корисних порад щоб уникнути частих помилок.

Зверніть увагу на вибір тренажерного залу. У точності на майбутнього тренера і його професіоналізм. Запорука проведеного з користю часу - правильно підібрані вправи і техніка їх виконання. Не варто спокушатися новеньким покриттям в залі, безкоштовної водою для пиття або блискучими тренажерами. Ви прийшли за результатом.Вибрав для занять зал, продумайте одяг, в якій ви будете займатися. Пам'ятайте, вона повинна бути максимально вільною, щоб не утрудняти рухів. Що стосується тканини, остерігайтеся синтетики, вона погано пропускає повітря і несприятливо впливає на шкіру. Взуття краще придбати спеціальну, якщо такої можливості немає, підберіть максимально зручні кросівки з хорошою вентіляціей.Любой спорт починається з розминки. Ніколи не нехтуйте цими правилами, інакше ризикуєте зіпсувати здоров'я. Найкращою розминкою, по праву, вважається біг. На біговій доріжці витратьте на біг не більше 10 хвилин, ваші м'язи розігріються і будуть підготовлені для подальших вправ. Потім варто виконати вправи на розтяжку, ними ж і завершується треніровка.Первие два тижні вам потрібно буде дотримуватися основного комплексу вправ, це потрібно для того, щоб визначити вашу фізичну підготовку. Після часу, тренер зобов'язаний поцікавитися мета відвідин тренажерного залу. Якщо ви хочете займатися в тренажерному залі для того щоб підтримувати себе у формі вам буде призначений один комплекс вправ, якщо підкоригувати фігуру - абсолютно інший. Одна і та ж програма не може бути з успіхом застосована у всіх спортсменів, тут все суто індівідуально.Кстаті, не забувайте про правильне харчування. При інтенсивних тренуваннях витрачається велика кількість енергії, заповнювати її краще білками і вуглеводами.