Як накрутити локони праскою.

Випрямляч для волосся або «праску» - інструмент універсальний. Він підходить не тільки для того, щоб створити гладку, волосок до волоска, «шапку», а й для того щоб додати об'єму біля коріння, завити задерикуваті кучерики або сформувати розкішні локони .
Вам знадобиться
  • - випрямляч для волосся;
  • - термозахист для волосся;
  • - гребінець;
  • - кліпси для волосся.
Інструкція
1
Для завивки підходить «праску» з пластинами в 2-4 сантиметри. Якщо пластини набагато ширше, то отримати акуратний тугий локон буде практично неможливо. Ідеально, якщо пластини будуть із закругленими краями, так ви уникнете некрасивих «заломів».
2
Увімкніть випрямляч в мережу і дайте йому нагрітися. Чим товщі ваше волосся, тим більше повинна бути температура. Власниці тонкого волосся можуть вибрати мінімальний нагрів.
3
Зверніть увагу на те, що випрямлячем укладають сухе волосся. Якщо ви тільки що вимили голову, то вам доведеться спочатку висушити шевелюру феном або дочекатися поки волосся повністю висохнуть самі.
4
Нанесіть на волосся термозахисний мус, віск, спрей, гель - ви можете вибрати будь-яку зручну і звичну консистенцію і форму, головне, щоб продукт був розрахований на те, щоб захистити локони від високої температури .
5
Розчешіть волосся. Найкраще підготувати гребінець-гребінь з довгою ручкою - їй потім буде зручно розділити вашу шевелюру на окремі пасма. Візьміть шпильки-кліпси або невеликі «крабики». Акуратно підніміть волосся вгору і закріпіть. Починайте процедуру від потилиці і поступово переходите до боків і чубчику.
6
Відокремте одну пасмо з потилиці, ще раз розчешіть її. Помістіть «праску» вертикально, на відстані 1-2 сантиметрів від коренів. Оберніть пасмо навколо нижньої частини випрямляча. Будьте обережні - ви легко можете обпекти пальці! Заклацніть «праску» і потримайте кілька секунд.
7
Прочинивши «праску», почніть опускати його вниз, чуть0чуть навскоси і безперервно обертаючи так, щоб «розмотати» локон. Робіть це неспішно, щоб дати завитку закріпитися, але і не дуже баріться, щоб не спалити волосся і не сформувати некрасиві заломи.
8
Повторіть операцію з усіма волоссям, відділяючи поступово по одній пасма 2-4 сантиметри завширшки. Рухайтеся від потилиці до чола. Якщо ваше волосся погано тримають форму, пирскає на кожен локон лаком одразу після того як сформуєте його. Отріте трохи воску в пальці і проведіть ними по волоссю, коли вся зачіска буде готова, трохи піднімаючи їх вгору.
Зверніть увагу
Приготуйтеся до того, що вся процедура займе багато часу, особливо в перші кілька разів.