Як наростити волосся самостійно.

Далеко не всіх жінок природа наділила розкішними довгим волоссям. Завдяки новітнім технологіям неможливе стало можливим. Сьогодні можна наростити волосся і отримати шикарну шевелюру. І це реально зробити не тільки в салоні краси, але і вдома.
Інструкція
1
Знайдіть досвідченого і кваліфікованого майстра з нарощування волосся, який добре зарекомендував себе в даній сфері. Попросіть його за певну плату навчити і вас цьому ремеслу. Кількох уроків буде достатньо. Якщо не вдалося знайти людину для пробних занять, купіть манекен з волоссям. Оскільки існує багато технологій нарощування («гарячі» і «холодні»), заздалегідь обговоріть з перукарем, яку з них ви бажаєте освоїти.
2
Трохи дорожче, ніж індивідуальні уроки майстра, обійдуться вам професійні курси з нарощування волосся. Якщо фінансові можливості дозволяють, паралельно навчитеся і перукарського мистецтва. Ознайомтеся з усіма видами нарощування і виберіть оптимальний варіант для себе. Дізнайтеся, як доглядати за штучними пасмами. Поєднання теорії та практики дасть хороший результат і вам вдасться уникнути багатьох помилок у майбутньому.
3
Стати "піддослідним кроликом". Для цього пошукайте на сайтах або дізнайтесь у знайомих, де потрібні моделі, на яких практикуються початківці фахівці. Обдзвоните салони краси, перукарні, навчальні курси. По-перше, вам не доведеться платити за навчання, а по-друге, ви зможете своїми очима побачити, як відбувається дана процедура, і зможете виконувати всі дії самі.
4
Спробуйте нарощувати волосся самостійно, без допомоги фахівців. Правда, тут ви навряд чи уникнете помилок. Для початку в професійних магазинах для перукарів купите натуральні чи штучні пасма і додаткові матеріали (металеві намистини, липкі стрічки і т.д.).
5
Знайдіть в інтернеті відеоуроки, які будуть для вас наочним прикладом. Не забувайте про можливий ризик, оскільки неправильно проведена процедура може закінчитися обласному. Тому все ж краще тренуватися на манекені. Навчившись нарощувати волосся собі, і добре освоївши це мистецтво, запропонуйте подібну послугу своїм близьким чи друзям. Чим більше практики, тим більше досвіду і потенційних клієнтів. Можливо, в майбутньому це стане вашою основною професією, яка буде приносити вам чималий дохід.