Як модно носити чубок.

Зараз прекрасний час для тих, хто любить носити чубок , так як в моді величезна кількість різноманітних варіантів таких зачісок. Ви можете вибрати ту, яка найкраще поєднується з вашою зовнішністю, стилем життя і одягом.
Інструкція
1
Зараз у моді широка чубчик в єгипетському стилі, іноді вистриженими миском над переніссям, іноді просто рівно підстрижена. Поєднується з прямими довгим волоссям до плечей, та й з будь-яким варіантом класичного каре. Така чубчик йде дівчатам з правильним, трохи подовженим особою. Власницям вузького особи подібна стрижка зробить овал трохи ширшим.
2
широколицего дівчатам і тим, у кого низький лоб, вищеописаний варіант не дуже підходить. Якщо вони хочуть носити зачіску, то їм краще вибрати косу асиметричну або ж коротку французьку чубок . Таке укладання візуально зробить обличчя більш витягнутим і правильним.
3
Асиметрична чубчик може бути декількох варіантів - з прямих волосся, відкинутих набік, або ж в стилі Мерлін Монро, коли кучерява пасмо закриває одну половину обличчя. Така хвилеподібна чубчик добре поєднується і з коротким волоссям в стилі білявою кінозірки, і з довгими м'якими хвилями.
4
Коротка вищипані чолочкою підійде тим, у кого хлоп'яча стрижка. Вона робить обличчя більш ніжним і юним. Носити таку профільовану чубок рекомендується тендітним дівчатам з тонкими дрібними рисами обличчя. Вона не обтяжить зовнішність і додасть шарму.
5
Тим, у кого важке квадратне або прямокутне обличчя, краще вибрати асиметричні короткі чубчика, які додадуть грубуватому обличчю більш завзятий вигляд і легкість. Можна просто залишити кілька пасом, які обрамляють особа, яка не обтяжуючи його.
6
Тим, кому пощастило народитися з правильними рисами обличчя, можна носити будь-які зачіски. Наприклад, модні чубчика-поні, а також більш коротко пострижені на лобі і подовжуються біля скронь. Люди можуть дозволити себе фігурні незвичайні чубчика у формі сердечка, трикутника та інших геометричних фігур.
7
Жінкам, які мають густе волосся, підуть багатошарові чубчика, особливо розкішно вони виглядають, коли окремі пасма пофарбовані в інші тони. Якщо у вас довгий чубок, ви можете носити її, закривши одне око, або зачесати назад (в цьому випадку волосся закріплюються шпильками, шпильками, невидимками).