Як можна красиво заколоти волосся. Як заколоти волосся офісний варіант.

В житті існують такі ситуації, коли розпущене волосся не надто доречні. Іноді обстановка вимагає більш суворої зачіски. Тому існує безліч варіантів красиво заколоти волосся . Уміло виконана зачіска у вигляді зібраних в черепашку або пучок волосся будуть виглядати не менш красиво.
Інструкція
1
Якщо ви є володаркою довгого волосся, вам просто необхідно мати невеликий певний запас аксесуарів для створення найрізноманітніших зачісок. Вам неодмінно знадобитися шпилька на кожен день і більш ошатний варіант, так звана вечірня шпилька, прикрашена драпіровками з тканин, перламутром або ж стразами. В наявності мають бути також різноманітні шпильки, шпильки-невидимки, гребені. Маючи такий нехитрий арсенал, ви зможете заколоти ваші волосся самими різними способами, на всі випадки життя.
2
Заколоти довгі волосся можна таким способом: добре вимийте і висушіть їх. Потім, для додання зачісці деякій пишності, прямі пасма накрутіть на великі бігуді. Локони злегка розчешіть гребінцем з рідкісними зубцями і скрутіть волосся в не надто тугий джгут. Кінці при цьому подверніте всередину. Закріпіть джгут плоскою шпилькою і збризніть вашу зачіску спреєм або лаком слабкої фіксації.
3
Спробуйте й інший, не менш цікавий варіант укладання. Скрутіть волосся в пучок і приколіть шпильку таким чином, щоб кінці пасом вільно звисали над нею. Така зачіска буде добре гармоніювати з повсякденним одягом.
4
Для більш офіційних ситуацій заколіть волосся в класичний пучок. Спочатку ретельно розчешіть їх і нанесіть по всій довжині мус для того, щоб пасма були більш гладкими і слухняним. Тепер зв'яжіть волосся тонкої гумкою на потилиці, хвіст згорніть в пучок, закріпивши його непомітними шпильками. Таку зачіску можете прикрасити ажурною, пов'язаної гачком сіткою або декоративними шпильками.
5
Якщо вам необхідно зробити зачіску для якогось торжества, спробуйте такий варіант: злегка начешіть волосся , пригладивши потім їх гребінцем. Пасма перекиньте на одну сторону, зафіксувавши їх поруч невидимок. З протилежного боку волосся ретельно пригладьте і, притримуючи їх пальцями, скрутіть в рулон. При формуванні складку закріплюйте шпильками, наколюючи їх під кутом до голови, для кращої фіксації. Волосся на лобі акуратно зачешите на одну сторону. Готову зачіску збризніть лаком.
6
Незамінним аксесуаром для моментальної укладання є велика шпилька у вигляді банта з оксамиту або шовку з мішечком з сітки. Для створення зачіски просто зберіть волосся в пучок на потилиці, відколів їх такої шпилькою. Хвіст приберіть в сітку. Такий варіант відмінно підійде як до джинсів, так і до вечірньої сукні.