Як наносити рум'яна в кульках. пудра в кульках особливості нанесення.

Часто в макіяжі дами використовують рум'яна . Це засіб здатний надати обличчю свіжість, підкреслити його красивий рельєф, приховати недоліки. Рум'яна в кульках користуються великою популярністю серед представниць прекрасної статі. Вони бувають різних відтінків і дуже легко наносяться.
Інструкція
1
Кульки, з яких складаються рум'яна , - це всього лише спресована суха консистенція тих рум'ян, до яких всі давно звикли. Як правило, колірна гамма кульок буває і холодних, і теплих тонів. Такі рум'яна можуть мати або якийсь один колір, або, навпаки, кілька близьких по тону відтінків. Часто в них додають блискучі частинки або перламутр.
2
Щоб нанести рум'яна , вам знадобиться звичайний набір кистей для рум'ян з довгими ручками. Для легкого нанесення користуйтеся найбільшою пензлем. Для коригування рельєфів особи візьміть скошену кисть. Невеликі кисті, які додаються до рум'яна м, послужать вам в ситуаціях, коли потрібно злегка підправити макіяж. Завжди стежте за тим, щоб кисті були чистими.
3
Будьте особливо уважні, якщо ви наносите рум'яна на тональний крем і пудру. Накладайте їх легкими рухами, використовуючи дуже невелика кількість. В іншому випадку ви не зможете видалити з лиця тільки рум'яна , доведеться очищати все обличчя і робити макіяж заново. Ретельно розтушовуйте нанесення рум'яна . Вони покликані непомітно і гармонійно підкреслити вашу красу.
4
При нанесенні рум'ян опускайте круглу кисть в кульки під прямим кутом. Потім під таким же кутом наносите їх на шкіру. Використовуйте м'які точкові руху, що додасть вашому обличчю більшу природність і сяйво.
5
Не забувайте про те, що рум'яна слід наносити, орієнтуючись на форму обличчя. На овальному обличчі виділіть область у напрямку від скул до зовнішнього краю століття, на круглому - від скроні до нижньої щелепи, ковзаючи по зовнішній межі щік. Якщо форма вашого обличчя ближче до трикутної, акцентуйте ділянку від скул до скронь. Потім розтушуйте рум'яна за напрямом «вниз». Квадратне обличчя буде виглядати більш гармонійним, якщо ви спочатку завдасте рум'яна під очі, а потім м'яко розтушуєте в сторони.
6
Легкий денний макіяж буде виглядати закінченим і додасть вашому обличчю свіжість і сяйво, якщо ви не обділені увагою лоб і підборіддя.
Корисна порада
Щоб вилиці виглядали більш рельєфно, використовуйте рум'яна з блискучими кульками.