Як позбутися від чорних крапок швидко.

Найвідоміша проблема шкіри - чорні точки або, кажучи строгим науковою мовою - камедони. Проблема стара як світ і має безліч рішень, залишається лише вибрати відповідне своїм типом шкіри і достатку.
Вам знадобиться
  • - морська сіль
  • - оливкова олія
  • - відвар з трав - деревій, щавель, мати-й-мачуха, липа
  • - лимонний сік
Інструкція
1
Якщо хочете позбутися чорних точок швидко, необхідно йти відразу двома шляхами: - Очищати шкіру ліца.- Очищати організм, тому що витоки проблеми криються завжди всередині тіла, органи не справляються з надмірним навантаженням у вигляді шкідливої їжі і виводять токсини через шкіру. Перегляньте свій раціон харчування, відмовтеся від надмірного вживання жирного, гострого та солодкого. Все добре в розумних межах. У разі якщо нестерпно хочеться смачненького, з'їжте мед або сухофрукти. Практика показує, що вже через два тижні настає помітне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.
2
Пийте не менш двох літрів води на добу, саме води, не чаю, не кава і не соків. Шкіру обличчя регулярно очищайте - один-два рази на тиждень треба користуватися скрабами. Можна купити дорогий засіб в магазині, а можна зробити вдома рівноцінний аналог з дрібної морської солі і оливкового масла.
3
Щодня ретельно вмивайтеся, змиваючи з лиця пил, жир, відмерлі клітини шкіри і, зрозуміло, косметику.
4
Перший час, коли проблема стоїть особливо гостро, позбутися чорних точок швидко допомагають глибокі чистки обличчя. Чистка особливо ефективна після розпарювання шкіри, для цього в каструлю наливають киплячу воду, можна зробити відвар з трав - деревій, щавель, мати-й-мачуха, липа. Тримайте обличчя над водою хвилин 10 або 15, після цього приступайте до витискування.
5
Щоб не пошкодити шкіру нігтями, можна видавлювати камедони фалангами пальців. Після процедури протріть обличчя лимонним соком або шматочком льоду.
6
Закріпити ефект можна регулярним протиранием шкіри огірком, шматочком лимона, які також володіють чудовими отбеливающими властивостями.
7
Постарайтеся не наносити на шкіру те, що ніколи не вжили б всередину, тому що всі речовини, всмоктуючись в шкіру, проникають відразу в кров. Прочитавши склад кремів, ви виявите там BHA - саліцилову кислоту, при тривалому застосуванні є канцерогеном; DEA - diethanolamine, itrosodiethanolamine (NDEA), TEA (Trithanolamine) - потужні ракообраз чинники; NDGA (Nordihydroguaiaretic), Octyldimethyl PABA, Padimate-O, PABA synthetiques - усмоктуючись в шкіру, викликають внутрішні некрози і крововиливи і т.д. і т.п.
8
Вивчивши складу кремів для обличчя, навіть найдорожчих, можна прийти до висновку, що якщо буде якась зовнішня користь, шкода, що наноситься організму набагато більше. Варто ще раз підкреслити - щоб назавжди прибрати проблему чорних точок , підхід повинен бути комплексним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DfaadrJDZdY