Як намалювати будинок в перспективі.

Об'єкти, намальовані в перспективі , поступово зменшуються до горизонту. Для отримання перспективи на малюнку використовують точки зникнення. До них проводять лінії, які служать контурами будівель та інших об'єктів.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець.
Інструкція
1
Визначте тип перспективи. Щоб професійно намалювати будинок, необхідно використовувати перспективу. Перспектива може бути одноточковий, двухточечная і трехточечная залежно від кількості зникаючих точок. Двоточкова перспектива робить зображення більш об'ємним, ніж одноточковий, і малюється простіше, ніж трехточечная. Тому розглянемо цей тип перспективи.
2
Проведіть лінію горизонту вище середини аркуша. На цій лінії поставте 2 точки: одну ближче до лівого краю листа, іншу - ближче до правого. Третю точку поставте в нижній частині аркуша приблизно посередині між точками на горизонті.
3
Об'єднайте точки лініями. Вийде рівнобедрений трикутник. Від точки посередині проведіть пряму вгору трохи вище лінії горизонту. Це буде ребро майбутнього будинок а в перспективі . З'єднайте лініями закінчення отриманого ребра з двома точками, розташованими на горизонті. З'являться 2 трикутника.
4
Зобразіть 2 видимі стіни будинок а. У правому трикутнику поставте пряму паралельно наявному ребру, яка з'єднає 2 сторони трикутника. Має вийти подобу квадрата. Те ж виконайте в лівому трикутнику, але пряму ставте далі від ребра. З'єднайте пунктирними линями нижні кінці додаткових ребер будинок а з двома точками на горизонті.
5
Поставте 4-е ребро будинок а від точки перетину пунктирних ліній. Від нижнього кінця цього ребра, який не буде видний на готовому малюнку, по пунктирних лініях проведіть 2 сторони до нижніх точкам правого і лівого ребер. Вийде прямокутник, який є підставою (підлогою) будинок а.
6
Намалюйте 2 лінії навхрест в квадраті правого боку будинок а. Від точки перетину цих ліній проведіть пряму вгору, закінчення якої буде верхньою точкою двосхилим даху. Її з'єднайте «будинок ІКОМ» з лінією горизонту, торкаючись 2-х верхніх точок квадрата (правого боку будинок а).
7
З'єднайте лінією верхню точку дахи з лівої точкою на горизонті. Завершіть малювання даху, провівши косу від отриманої лінії до горизонту. При цьому вона торкнеться верхньої точки лівого ребра будинок а. З'єднайте кінці даху жирними прямими по лінії горизонту. Лівий скат даху буде видно повністю, а праворуч жирна пряма буде короткою - від кінця косій лінії даху до правого ребра будинок а.
8
Додайте двері і вікна. Для цього проведіть лінії від центрального ребра будинок а до 2-х точок горизонту на тій висоті, на якій ви хотіли б розмістити вікно і двері.
9
Прорисуйте видимі лінії будинок а. Накладіть чистий аркуш на малюнок будинок а і позначте необхідні лінії або видаліть непотрібні лінії на вашому аркуші з будинок ом. Вийде будинок в перспективі .
Корисна порада
Щоб в обсязі намалювати вікна та двері будинку, будуть потрібні додаткові лінії всередині них. Так, наприклад, якщо двері стоїть на правій стороні намальованого будинку, то проведіть одну пряму паралельно нижньої лінії двері і ближче до неї, а 2-ю - ближче до правого боку і паралельно їй. На лівій стороні будинку, навпаки, треба малювати пряму ближче до лівої сторони дверей або вікна.