Як намалювати будинок правильно. Як правильно намалювати проект будинку.

Щоб правильно намалювати будь будинок , потрібно дотримуватися правил перспективи. Якщо ж ви будете малювати тільки одну сторону будівлі - перспектива вам не знадобиться, але потрібно стежити за розмірами вашого творіння.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте для роботи потрібні матеріали. Ні в якому разі не використовуйте для свого малюнка лінійку, адже ви будете займатися не кресленням. Придумайте, який будинок ви будете малювати: казкову хатинку, звичайну сільську хату або звичайний упорядкований будинок . За допомогою простого олівця почніть створювати начерк.
2
Намітьте на аркуші паперу лінію горизонту, не кладіть її занадто високо. Потім виберіть, будете ви малювати одну сторону будинок а чи у вашої споруди можна буде побачити і другу стіну. У першому випадку малюйте квадрат або прямокутник (залежно від того, який будинок ви придумали). У другому випадку спочатку намалюйте кут будинок а (вертикальну лінію), а потім від нього побудуйте два прямокутника (або квадрата) в перспективі. У перспективі вертикальні лінії повинні прагнути до перетину далеко за лінією горизонту.
3
При малюнку будинок а в перспективі побудуйте спочатку коробку. Потім «посадіть» на неї дах. Від однієї стіни будинок а потрібно буде побудувати трикутник даху, а від іншого - її похилий схил, прямокутник в перспективі. У «плоского» малюнка намалюйте дах у вигляді трикутника або трапеції, за вашим бажанням.
4
Намітьте вікна, двері будинок а. Продумайте, чи буде у вашого будинок а ганок. Якщо буде, намітьте сходинки і (якщо хочете) дах ганку, перила. У даху намітьте товщину. Потім прорисуйте вікна, рами в них. Вкажіть шторки. Якщо ваш будинок увазі споруду з дерева - проведіть по стінах лінії, паралельні «напів». Далі в малюнку фарбами (або олівцями) ви можете показати обсяг цих «смужок», перетворивши їх на колоди.
5
Накидайте навколо краєвид, можете намалювати невеликий парканчик. Приділіть увагу даху, її текстурі - черепиця, дерево, шифер і так далі, на ваш вибір. Продумайте оформлення вашого будинок а. Прорисуйте деталі пейзажу - стовбури дерев, озеро або іншу водойму, гори, сусідні будинок ики.
6
Роботу в кольорі виконуйте поетапно. Почніть з фону, потім переходите до самого будинок у. Спочатку наносите основні колірні плями, потім уточнюйте їх текстуру, падіння тіні. Перший план робіть яскравіше і чіткіше.