Як на дому зробити нарощування волосся.

Сучасні косметологічні технології дозволяють жінці виглядати завжди прекрасно і швидко міняти свій зовнішній вигляд. Нарощування волосся сьогодні є універсальним і дуже популярним засобом для досягнення бажаної зачіски. Жінка, маючи коротку стрижку, може стати володаркою розкішних довгих і густих волосся. Для цього не обов'язково відвідувати салон краси і витрачати великі гроші. Нарощування волосся можливо і в домашніх умовах.
Інструкція
1
У спеціалізованому магазині придбайте всі необхідні інструменти і матеріали для цієї процедури: щипці для закріплення нарощених волосся, роздільник для пасом, вібробрітву для вирівнювання кордонів із власними волосся ами і, звичайно, штучні пасма. Підготуйте свої волосся и до процедури - ретельно вимийте їх м'яким шампунем.
2
Розділіть свої волосся и по окружності голови на невеликі пасма. Виділивши одну (максимум 1 см в діаметрі), прикріпіть до неї пасмо штучних волосся на відстані не більше одного сантиметра від коріння. На кінці штучної пасма повинна бути прикріплена спеціальна кератіновой капсула (італійська технологія). Розплавте її щипцями. Завдяки цьому і здійснюється прикріплення волосся. З іншими пасмами виконайте те ж саме. Рухайтеся по напряму від лобової частини до потилиці.
3
Після того як всі пасма будуть прикріплені, обробіть їх вібробрітвой. Це дозволить вирівняти волосся и і згладити стики нарощених і ваших власних волосся. Вся процедура займе у вас три або чотири години. Замість капсул можна використовувати гарячу смолу, силікон, або віск і клєєвий пістолет. При такому способі нарощування виходять дуже грубі стики волосся, тому їх слід ретельно обробити вібробрітвой, а згодом не рекомендується часто розчісувати волосся и.
4
Гарячий спосіб дуже ефективний, але через термічного впливу можна пошкодити волосся и. Існує й інший більш безпечний метод нарощування. Його відносять до іспанською технологією, заснованої на холодному методі. Волосся прикріплюються за допомогою спеціального клею «Рубер», який також можна придбати в спеціалізованому магазині. Така технологія складна в проведенні і вимагає певного досвіду.
5
Ще одним методом є нарощування на металевих намистинках. У спеціальне металеве кільце слід акуратно просунути пасмо штучних і ваших власних волосся і притиснути його плоскогубцями. Однак, ефект такої процедури нетривалий (близько двох тижнів). Вибравши для себе відповідний метод нарощування волосся, ви зможете без особливих зусиль здійснити таку процедуру в домашніх умовах.
Нарощування волосся гарячим способом - найпопулярніша методика. Капсульна італійська технологія розроблена перукарем-стилістом Девідом Голда, який втомився від постійних скарг клієнток на смоляні капсули, використовувані за англійською методикою.

Технологія нарощування волосся гарячим способом

Італійський метод нарощування волосся за допомогою кератинових мікроскопічних капсул вважається найбільш нешкідливим і безпечним. Органічний кератин плавиться гарячим способом, і донорські локони надійно з'єднуються з натуральними волоссям клієнтки. Майстер враховує стан і структуру натурального волосся, регулює температуру на нагрівальному приладі від 90 до 180оС. При застиганні капсули практично непомітні. Вони м'які, гнучкі, еластичні і значно тонше стандартних смоляних, які використовувалися до створення технології гарячого нарощування. Корекцію волосся роблять один раз в два або чотири місяці. На місцях попереднього кріплення не залишається пошкоджень і заломів. Донорські локони знімають за допомогою спеціального розчинника, стягують пасма, миють клієнтці голову, сушать і проводять повторне нарощування. Основні плюси такої технології полягають у тому, що можна отримати локони бажаної довжини та об'єму, підібрати мікрокапсули будь-якого відтінку і форми. Але найголовніше, така методика підходить для жінок, які не уявляють своє життя без відвідування пляжу, лазні, сауни, басейну. Крім того, при гарячому способі нарощування волосся можна стригти, фарбувати, завивати і укладати.

Мінуси гарячого нарощування волосся

Якщо нарощування виконує недосвідчений майстер, навряд чи можна сподіватися на приголомшливий результат. Тому потрібно вибирати салон і майстра особливо ретельно. Процедура гарячого нарощування досить тривала, трудомістка. Причому корекція займає значно більше часу, ніж саме нарощування, так як все локони спочатку потрібно зняти, вимити голову і потім приступити до повторного процессу.В даний час поки ще далеко не всі салони можуть запропонувати такий спосіб нарощування волосся. Ні не тільки якісного обладнання, а й високопрофесійних фахівців, готових запропонувати якісні послуги. Все це істотно обмежує можливості жінок, які планують наростити волосся, гарячим способом за унікальною італійською технологією. До майстра по гарячому нарощуванню необхідно попередньо записуватися. Процедура займає багато часу, і якщо у майстра вже сидить клієнтка, ви можете просто марно витратити час, відвідавши салон. Протипоказанням для використання гарячої технології нарощування волосся служить підвищена чутливість шкіри голови, дерматит, себорея, вегетосудинна дистонія, прийом антибактеріальних засобів і проходження хіміотерапії.