Як намалювати будинок Діда Мороза.

Дід Мороз любить зиму, тому і мешкання його знаходиться серед вічних снігів. Його оточують блиск інею, мерехтіння Північного сяйва і білі пухнасті тварини. Дім казкового персонажа можна намалювати дерев'яним або зробленим з крижаних цеглин.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір синіх відтінків;
  • - крейда;
  • - гуаш.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зобразити крижану хатинку діда Мороза , візьміть аркуш паперу синього, темно-синього або чорного кольору. Саме на темному фоні ефектно виглядає білий сніг. Для малювання використовуйте кольорові пастельні крейди і гуашеві фарби.
2
Як і завжди, в малюванні починати потрібно зі створення ескізу картинки. Вирішіть, чи будете ви зображати самого діда Мороза і ще якихось персонажів. Якщо вони будуть присутні, відведіть місце кожної фігурі, створіть композицію. Дім може стояти за героями або збоку, щоб його було краще видно.
3
Для натхнення згадайте слова «стелю крижаної», «всюди іній», «парок синій-синій». Це - дуже образна пісня і в голові відразу виникає образ цієї затишної хатинки.
4
Дім діда Мороза повинен бути казковим і фантазійним, тому зробіть його такої форми, яку вважаєте відповідною для цієї будови. Намітьте контур самої хати, дахи і ґаночка. Чи не малюйте трубу на даху, адже дідові Морозу не потрібна піч. Віконця можна зробити круглими, затягнутими витіюватими візерунками.
5
Розділіть будинок лініями на крижані цеглинки, а дах - на слизьку черепицю. Балки ганку зобразите у вигляді великих бурульок, з мальовничими напливами. Не забудьте про сніг, який лежить на даху і на навісі над ганком.
6
За будинком намалюйте спалахи північного сяйва і яскраві зірки на тлі темного неба. Гуашева фарба непрозора, тому добре підійде для малювання на кольоровому папері. Змішайте на палітрі декілька відтінків блакитної фарби, щоб створювати з їх допомогою обсяг частин крижаного будинку.
7
Контур обведіть більш темною фарбою, виступаючі частини залиште білими. Виведіть чітко візерунки на вікнах тонким пензликом, їй же намалюйте окремі різьблені сніжинки, що лежать на даху і падають з неба.
8
Зобразіть снігові замети навколо будинку і протоптану доріжку, що йде від ганку.