Як знайти робітників.

Шукати робочих треба так, щоб не довелося звільняти їх через місяць. На жаль, нерідкі випадки пияцтва, ліні, злодійства. Іноді люди просто не розраховують свої сили, адже робочі спеціальності подразумевают відмінне здоров'я і вміння багато рухатися, не втомлюючись. Тому починати треба не з оголошення в газету.
Інструкція
1
Опишіть всі вимоги до потенційних працівників. Уявіть, що до вас прийшла нова людина. Як він повинен працювати, щоб ви були задоволені? Запишіть все, що приходить в голову. У списку можуть бути як спеціальні навички, так і темперамент, ставлення до шкідливих звичок, віддаленість від місця роботи. Намагайтеся не упустити жодного нюансу, все це заощадить час при відборі.
2
Визначте найпривабливішу "приманку". Уявіть, що є бригада відмінних працівників. І вони вибирають, куди піти працювати. Ви повинні сказати їм щось таке, щоб вони відразу пішли до вас. Як знайти таку приманку для кращих людей? Візьміть газету з оголошеннями про роботу. Подивіться, що там написано по різних вакансіях. Чим прагнуть зацікавити робочих ? Подумайте, що ви можете повідомити, щоб це не було схоже на всі інші оголошення. Приміром, "у нас є їдальня з дуже смачними обідами".
3
Захистіть себе від дзвінків цікавих. Якщо ви просто вкажете телефон, вам дзвонитимуть і вдень, і вночі. Будуть просто цікаві. Будуть дзвонити після того, як ви вже знайдете робочих . Загалом, все це вам здорово надоест.Можете вказати тільки один день для дзвінків. Або сказати, що зв'яжетеся самі, нехай відправлять опис досвіду роботи на e-mail.
4
Дайте оголошення в найкрупнішу газету. Не платіть за пошук робочих . Є газети, в яких друкують тільки вакансії. Але звертатися до вас будуть не тільки робітники. Вам подзвонять з інших подібних газет - запитають, чи відкрита ще вакансія і не бажаєте ви опублікуватися безкоштовно і у них. Вам подзвонять з безлічі кадрових агентств. Загалом, одного оголошення буде достатньо, щоб вас знайшли всі зацікавлені.
5
Переконайтеся, що до вас легко додзвонитися. Якщо вказуєте контактний телефон, подбайте про те, щоб ніхто не базікав і не займав лінію.
Зверніть увагу
При працевлаштуванні люди часто обманюють, аби отримати роботу. Ви не дізнаєтеся правди ні про здоров'я людини, ні про його здатність робити все швидко. Найвірніше - дати людині можливість тестової оплачуваної роботи протягом одного-двох днів. І вже на підставі цього робити висновки.
Корисна порада
Не просіть людей, щоб вам надсилали резюме. Це слово звичайних робочих тільки лякає. Ви ж не бухгалтера і не менеджера на роботу берете. Висловлюватися мовою, зрозумілою для простих людей.