Як можна заробити на своїй землі.

У вас є ділянка землі, і ви не знаєте, що з нею робити. Залежно від особливості ґрунту та місця розташування, на ній можна отримати хороший прибуток. Головне - не лінуватися.
Інструкція
1
На родючому ґрунті можна зайнятися сільським господарством. Вирощуйте овочі, зелень, ягоди, посадіть фруктові дерева. Коли урожай дозріє, продайте його на ринку або домовтеся з магазинами та супермаркетами, готовими взяти вашу продукцію на реалізацію. Поставте теплиці - з їх допомогою ви зможете отримувати прибуток цілий рік.
2
Якщо врожаю вийшло занадто багато, і ви боїтеся, що він зіпсується, відкрийте цех з переробки. Робіть варення, компоти, консервовані овочі. Так термін придатності вашої продукції збільшиться.
3
Немає бажання підгортати грядки? Тоді побудуйте ферму. Розведіть птахів або тварин. До того ж з них можна отримувати подвійну, а то й потрійну користь. Наприклад, крім м'яса, корови дають молоко і шкуру, птиці - яйця і перо.
4
Також на землі можна відкрити іподром. Поставте стайні, завезіть коней або здавайте стійла в оренду. Відкрийте школу верхової їзди або клуб кінного поло. За допомогою коней можна надавати послуги для романтичних побачень або весільних кортежів, прогулянок на конях.
5
Поруч з ділянкою землі розташоване озеро, ліс або гори? Відкрийте базу відпочинку. Побудуйте один або кілька зручних котеджів, де туристи могли б відпочити. Організуйте для них тематичні екскурсії, прогулянки або пікніки на природі.
6
Щоб бути оригінальним і виділятися з величезної маси інших пансіонатів, займіться етнотуризму. Побудуйте міні-село, створіть атмосферу національної культури місцевого народу - одяг, їжа, інтер'єр, особливості діалекту.
7
Відкрийте невеликі майстерні, де за допомогою фахівця туристи зможуть своїми руками зробити невеликі предмети або приготувати страву національної кухні. Організуйте хорошу рекламу вашої етноселі, і від туристів відбою не буде.
8
Якщо ж жоден з пунктів вам не підійшов - здайте землю в оренду. Так ви будете отримувати прибуток без будь-яких зусиль.