Як написати диплом швидко.

Студенти - народ не завжди свідомий і люблячий відкладати все на останній день. Якщо ви «літо червоне проспівали», і скоро пора захищати диплом , а у вас готовий лише титульний аркуш, вам доведеться неабияк попітніти, щоб успішно захиститися.
Інструкція
1
Приготуйтеся до напруженої роботи. Скасуйте побачення і зустрічі з друзями, сходіть в магазин і запасіться їжею, на приготування якої у вас буде йти максимум півгодини, зателефонуйте на роботу і візьміть відгул, попередьте родичів, щоб не відволікали вас.
2
Складіть план дій. Чітко розплануйте, коли ви підете в бібліотеку для підготовки теоретичного матеріалу, скільки днів у вас піде на його обробку, коли ви підете на підприємство, де виконайте практичну частину, коли покажете результати науковому керівнику. Заведіть собі правило, що частина роботи, яку ви не встигли зробити сьогодні, переноситься на завтра - це допоможе вам не ухилятися.
3
Скористайтеся інтернетом і пошукайте диплом и і курсові на схожу тему. Ні, не потрібно завантажувати готовий диплом , вставляти туди своє ім'я і нести викладачам - вони не дурні і теж вміють користуватися пошуковиком. Зате з готової роботи ви можете взяти деякі глави з теоретичного матеріалу, ознайомитися зі списком літератури, яка стане вам у пригоді, дізнатися цілі і завдання, подивитися методику обробки результатів практичної частини.
4
Якщо ви втратили натхнення, і глава, що йде за планом, ніяк не хоче писатися, беріться за наступну. Головне, щоб ви встигли зробити за день якомога більше роботи, а не те, щоб вона була послідовною.
5
Намагайтеся висипатися. Як би вас ні підтискав час, майте на увазі, що виспавшись людина буде працювати набагато швидше і ефективніше, ніж той, у кого злипаються очі. Якщо в середині дня втому і сон долають вас, вийдіть хвилин на двадцять прогулятися в найближчий сквер або зробіть зарядку. Також не варто весь день пити міцну каву. Краще поставте поруч із собою чашку зеленого чаю.
6
Як би не тиснули терміни, постарайтеся здати диплом ву роботу вашому науковому керівнику за кілька днів до захисту. Цілком імовірно, що він вкаже вам на деякі недоліки і попросить виправити їх - залиште собі час на це.
Зверніть увагу
Компануете роботу, показуєте керівнику щоб він вніс правки. Це самостійна робота-мінімум. За часом швидко швидше за все не вийде. Ну а другий варіант, це замовлення роботи. За гроші природно, сторонній людині, із застереженням строків.
Корисна порада
Швидше вас дипломну роботу напишуть тільки на замовлення, а якщо терміни дуже сильно тиснуть, то таке замовлення швидше за все обійдеться в дуже кругленьку суму. Тому сподівайтеся лише на власні сили. Ось основні етапи, робота над якими вам належить: обдумування теми, збір інформації, компонування текстових блоків, написання висновків, перевірка дипломної і грамотне оформлення.