Як намалювати малюнок до 8 березня. Какнарісовать подарунок своїми руками бабусі.

Діти теж хочуть порадувати своїх улюблених мам, сестричок і бабусь подарунком на 8 березня. У дитячому садку і початкових класах школи їх навчають виготовляти вироби своїми руками, малювати листівки. Можна, звичайно, картинку купити, але подарунок, зроблений самостійно, незрівнянно душевної магазинного. А тато завжди допоможе дитині впоратися з роботою.
Вам знадобиться
  • - папір біла або кольорова;
  • - прості олівці, фломастери і фарби;
  • - малюнки і картинки, що зображують різних казкових персонажів.
Інструкція
1
На картинці, намальованої до 8 березня, обов'язково повинні бути квіти. Весняні квіти - мімозу, проліски зобразити зовсім нескладно. Придумайте, що ще можна намалювати на листівці. Мила пухнаста тваринка, що тримає букет в маленьких лапках, точно зворушить вашу маму чи бабусю. Сестричку порадує казкова фея, що сидить на квітучій гілці.
2
Вплетіть в свій малюнок зображення цифри 8, щоб картинка не залишала сумнівів, до якого саме свята вона призначена. Вісімку можна зробити що складається з дрібних квітів або у вигляді ошатною атласної стрічки, обв'язують букет.
3
Оберіть фон для вашого малюнка. Чи буде це біле поле або лист кольорового паперу - вирішувати вам. Можна взяти блакитну папір, колір якої схожий на свіже весняне небо. Рожевий підійде для картинки, яку ви подаруєте сестричці, а на зеленому можна намалювати ціле поле яскравих кольорів.
4
Приготуйте фарби і олівці. Простим олівцем зробіть первісний ескіз, на якому будуть визначені місця для кожного предмета і персонажа. Фігурку тварини накидайте, що складається з кіл і овалів. Букет теж поки буде одним плямою, окремі квіти та інші деталі намалюєте потім, коли картинка буде більш визначеною.
5
Наприклад, можна намалювати яскравий казковий будиночок, перед ним галявина квітів, де стоять зайка-мама і зайчик-син. Пухнастий дитина простягає мамі букет з різнокаліберних морквин. У цьому випадку вам потрібно спочатку простим олівцем штрихами намітити місце вдома, але внизу залишити місце для ганку і галявини.
6
Якщо ви вирішили намалювати фею, яка сидить на фантастичному квітці, почніть із зображення рослини, витончену тоненьку фігурку казкової дівчинки скопіюйте з знайденого зображення. Цей образ можна знайти на упаковці іграшки-ляльки, на обкладинці зошита або дитячої книги.
7
Малюнок для бабусі теж можна зробити казковим. Зобразіть сільське розкрите віконце, яка сидить перед ним стареньку, а у вікно заглядає теля з гарною квіткою в роті.
8
Але і простий букет, намальований вами особисто, обрадує улюблену жінку, якій ви подаруєте цю картинку. Головне, щоб ви не забули додати свою ніжність і турботу, коли будете робити малюнок.