Як набрати вагу.

Патологічна худорба може бути викликана серйозними захворюваннями або недостатньо збалансованим харчуванням. Якщо у вас хороший апетит, ви повноцінно харчуєтеся, але при цьому вага і раніше залишається нижче фізіологічної норми, зверніться до лікаря і пройдіть повне медичне обстеження.
Вам знадобиться
  • - повноцінне харчування;
  • - полівітаміни;
  • - повне медичне обстеження.
Інструкція
1
При повноцінному та збалансованому раціоні, достатньому рівні фізичної активності, нормальному функціонуванні всіх органів вага тримається в нормі. Надмірна або недостатня вага може бути пов'язаний з серйозними захворюваннями.
2
Щоб пройти повне медичне обстеження, зверніться до лікаря загальної практики. Вам призначать загальні аналізи, а також випишуть направлення на обстеження крові на рівень цукру і видадуть направлення до вузьких спеціалістів. Недостатній вага може спостерігатися при підвищеній функції щитовидної залози, діабеті, гормональному дисбалансі, при наявності в організмі паразитів, а також, якщо є проблеми з шлунково-кишковим трактом.
3
Вам доведеться відвідати ендокринолога, гінеколога або уролога, терапевта, гастроентеролога. Якщо захворювання діагностовано, вам призначать необхідний курс лікування, після якого вага нормалізується за умови, що ви будете неухильно дотримуватися всіх рекомендації лікаря, повноцінно збалансовано харчуватися і приймати всі призначені лікарські препарати для лікування основного захворювання, в зв'язку з яким ваш вага недостатній.
4
Якщо захворювання не виявлено, щоб набрати вага приділіть максимум уваги своєму раціону харчування. Включіть в щоденний раціон жирні молочні продукти, м'ясо, рибу, яйця, овочі, фрукти, макаронні вироби, здобу, солодощі. Повністю відмовтеся від швидких перекушування на ходу, уникайте стресів, при яких відбувається підвищений викид адреналіну в кров, і калорії дуже швидко спалюються, до того ж викид адреналіну істотно знижує апетит.
5
Харчуйтеся дрібно і часто. Якщо особам з підвищеним вага ом вечерю перед сном не рекомендується, то вам якраз навпаки. Якщо ви не звикли приймати їжу на ніч, випивайте 250 мл жирних вершків. Не виключайте з раціону жири тваринного походження, вершкове масло, молочний шоколад. Для підвищення апетиту більше бувайте на свіжому повітрі, приймайте полівітамінні комплекси з підвищеною дозою вітаміну С.